اخبار موسسه تصویر شهر

مهلت ثبت نام تور فیلمسازی با موبایل

Image

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، مهلت ثبت نام نخستین تور مستندسازی با تلفن همراه تا روز سه شنبه 22 تیرماه تمدید شد.بنابراین گزارش، موسسه تصویرشهر در نظر دارد در راستای تحقق اهداف سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ...

اعتراض به «جشنواره گزارش یک نگرانی»

Image

مدیرعامل موسسه تصویر شهر به برگزاری مراسمی موسوم به اختتامیه دومین دوره جشنواره گزارش یک نگرانی توسط وزارت نیرو و شرکت آب و فاضلاب استان تهران اعتراض کرد و آن را مصداق دزدی فرهنگی دانست.

نخستین تور مستندسازی با تلفن همراه

Image

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، این موسسه در نظر دارد در راستای تحقق اهداف سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای نمایش نمایی زیبا از شهر تهران و همچنین ایجاد امکانات آموزشی برای پرورش استعدادهای خلاق در حوزه فیلمسازی ..

تصویربرداری «مرشد چلویی» به پایان رسید

Image

مستند مرشد چلویی شخصیت، حواشی متن زندگی و سیره ی عملی میرزا احمد عابد نهاوندی معروف به حاج مرشد چلویی (تخلص شعری؛ ساعی) از کسبه ی بازار قدیم تهران را در 55 دقیقه به تصویر می کشد ، این مستند محصول موسسه تصویر شهر است.

افزایش مخاطبان سینما در نوروز

Image

سیدعلی احمدی مدیرعامل موسسه تصویر شهر با ابراز خرسندی از افزایش مخاطبان پردیس‌های ملت، تماشا، راگا و رازی در ایام نوروز گفت: نوروز امسال شاهد رشد مخاطب در پردیس‌های شهرداری تهران و افزایش قابل توجه فروش فیلم‌ها بودیم.