اخبار موسسه تصویر شهر

Image

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، عصر روز سه شنبه 16 بهمن ماه 1397سعید اوحدی رئیس هیئت مدیره و رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با حضور در این موسسه و طی احکامی هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه را معرفی کرد.

مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره موسسه تصویر شهر با حکم رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهری تهران معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر عصر روز سه شنبه 16 بهمن ماه 1397 سعید اوحدی رئیس هیئت مدیره و رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با حضور در این موسسه و طی احکامی هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه را معرفی کرد.
در این نشست حسن خجسته به عنوان رئیس هیئت مدیره و برنا فیروزی، محمد احسانی زاده، محمدرضا فرجی و هاشم میرزاخانی به عنوان اعضا معرفی شدند.
در ادامه با نظر هیئت مدیره و موافقت سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، هاشم میرزاخانی به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه منصوب شد.
حسن خجسته از اساتید و مدیران ارشد فرهنگی و عضو شورای پروانه نمایش آثار سینمایی، محمد احسانی زاده معاون اسبق اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی و مدیر شبکه نسیم،  برنا فیروزی مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست رسانه ملی و محمدرضا فرجی مدیرکل سینمای حرفه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
اوحدی طی سخنانی دست یابی به سینمای متعهد، انقلابی و دینی و ضرورت پرداختن به مضامین والا در روند جامعه سازی دینی با توجه به اساسنامه و مساعدت کلیه اعضای محترم هیئت مدیره را نسبت به حمایت از تولیدات فرهنگی – هنری ارزشمند، توسعه و ارتقای سطح کیفی مراکز نمایشی و نیز جذب مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی در تولید آثار فاخر خواستار شد.
در پایان این جلسه از خدمات ارزشمند مدیرعامل و اعضای سابق هیئت مدیره موسسه تقدیر شد. 
#هاشم_میرزاخانی
#میرزاخانی