اخبار موسسه تصویر شهر

Image

سرپرست پردیس سینمایی راگا از استقبال 9 هزار نفر از علاقه مندان جشنواره سی و هفتمین فیلم فجر در شهرری خبر داد وگفت: استقبال بخوبی صورت گرفت و در برخی روزها حتی مجبور بودیم بعضی از مواقع سانس اضافه هم درنظر بگیریم، به‌طوری‌که ...

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، سرپرست پردیس سینمایی راگا از استقبال 9 هزار نفر از علاقه مندان جشنواره سی و هفتمین فیلم فجر در شهرری خبر داد وگفت: استقبال بخوبی صورت گرفت و در برخی روزها حتی مجبور بودیم بعضی از مواقع سانس اضافه هم درنظر بگیریم، به‌طوری‌که چندین سانس فوق‌العاده هم اکران داشتیم.

 امیرحسین قاسمی، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه راگا در ایام برگزاری جشنواره فجر یکی از سینماهایی بود که اقدام به پخش فیلم‌های حاضر در جشنواره فیلم فجر کرد، گفت: 2 سالن فعال این سینما در این روزها کاملاً درگیر جشنواره بود. سالن 1 به‌صورت رسمی و سالن 2 در سانس های فوق‌العاده فعال شد.

قاسمی افزود: 2 سالن فعال در مجموعه راگا تعبیه شده که سالن سه 310 نفر و سالن دو و یک 147 نفر ظرفیت دارد. کسانی که در ایام پیش‌فروش موفق به تهیه بلیت نشده بودند در ایام جشنواره با حضور در پردیس سینمایی راگا تعداد محدودی بلیت دریافت کردند.

سرپرست پردیس سینمایی راگا در ادامه بیان کرد: پردیس راگا در سه سانس و در ساعت‌های 16:30،19 و 21:30 همه‌روزه 3 اکران داشت که تابه‌حال 33 فیلم در این ایام به نمایش گذاشته‌شده است.

وی به استقبال مردم از فیلم‌های جشنواره اشاره کرد و گفت: استقبال نسبت به سال گذشته بی‌نظیر بود و حدود 70 درصد از تماشاگران جوانان بودند. در سانس های آخر حضور خوبی را شاهد بودیم و اغلب فیلم‌های پربیننده بر اساس اخبار و تبلیغات خوبی که انجام‌شده بود، استقبال داشت.

قاسمی با اشاره به خدمات‌دهی به حدود 9 هزار نفر از علاقه مندان تماشای جشنواره سی و هفتم افزود: استقبال خوبی صورت گرفت و در برخی روزها حتی مجبور بودیم بعضی از مواقع سانس اضافه هم درنظر بگیریم، به‌طوری‌که چندین سانس فوق‌العاده هم اکران داشتیم. بعدازظهرها در سانس آخر معمولاً استقبال خوبی از سینما در این منطقه اتفاق می‌افتد بطوریکه ما مجبور به افزودن صندلی می‌شدیم. وی با اشاره به حضور افراد از اطراف شهرستان ری برای تماشای فیلم‌ها اظهار داشت: با توجه به اینکه هیچ سینمایی به‌جز راگا در این منطقه نیست، حتی از شهرستان‌های استان تهران و خود استان نیز ما در ایام استقبال داشتیم.

سرپرست پردیس سینمایی راگا در ادامه و با بیان اینکه عاملین فیلم‌ها نیز در این پردیس سینمایی حاضر شدند، یادآور شد: در برخی روزهای جشنواره حضور عاملین مؤثر فیلم‌ها را در مجموعه شاهد بودیم که می‌توان به تهیه‌کننده و کارگردان فیلم ایده اصلی، خانم موگویی به همراه خانم مریلا زارعی و حضور آقایان مهدویان و رضویان تهیه‌کننده و کارگردان فیلم ماجرای نیمروز و زهرمار به همراه آقای جواد عزتی اشاره کرد.

منبع: https://shakhesabz.ir/