اخبار موسسه تصویر شهر

Image

اکران مردمی فیلم سینمایی مأموریت غیرممکن شامگاه یکشنبه با حضور هنرمندانی نظیر حامد همایون، پژمان بازغی، پادینا رهنما، مهران رجبی، عسل قرایی، یعقوب غفاری، افشین نخعی و عباس حقیقی در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، فیلم سینمایی مأموریت غیرممکن به کارگردانی یعقوب غفاری که از روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه در گروه سینمایی ماندانا اکران و تا به امروز با استقبال مخاطبان روبرو شده است، شامگاه یکشنبه دومین اکران مردمی خود را با حضور هنرمندانی نظیر حامد همایون، پژمان بازغی، پادینا رهنما، مهران رجبی، عسل قرایی، یعقوب غفاری، افشین نخعی و عباس حقیقی در پردیس سینمایی ملت برگزار کرد.
در ابتدای این مراسم یعقوب غفاری کارگردان فیلم مأموریت غیرممکن گفت: استفاده از ترانه‌های شاد و حضور خواننده‌های پاپ در فیلم به مزاق برخی خوش نمی‌آید و سعی در دیده نشدن فیلم در ایام اکران دارند که امیدوارم با دیدن استقبال مردم از فیلم و این نمایش مردمی نظرشان تغییر کند و از این فیلم حمایت کنند و یا لااقل مزاحم اکران فیلم در این روزها نشوند. سپس حامد همایون از حضور فراوان علاقه‌مندانش که در این اکران حضور داشتند، تشکر کرد.
پژمان بازغی نیز در ادامه این مراسم بیان کرد: با دیدن این همه طرفداران حامد همایون تصمیم گرفتم که یک تک ترک موسیقی بیرون دهم. ۲۶ سال است در سینما کار می‌کنم حتی یک جیغ برای حضورم تاکنون کسی نکشیده است. حامد محبت کرد هم در برنامه عید و هم در برنامه کودک‌شو در برنامه‌ام حضور داشت، خانواده درجه یکی دارد؛ برای این هنرمند آرزوی موفقیت دارم.
بازغی ادامه داد: فیلم مأموریت غیرممکن در بخش خصوصی ساخته شده است، با توجه به اینکه جشنواره فیلم فجر به پایان رسیده و این فیلم در این زمان اکران شده و تبلیغات آن مهجور مانده چه خوب است که دهان به دهان تبلیغاتی برای این فیلم داشته باشیم و به این فیلم کمک کنیم.
در پایان این مراسم نیز هنرمندان حاضر در این فیلم که در این مراسم حضور داشتند، در کنار مردم به تماشای مأموریت غیرممکن نشستند. بیشتر مردمی که در سالن حضور داشتند از طرفداران حامد همایون بودند که بیشترشان دهه هشتادی و نودی بودند. 
استقبال از این مراسم به حدی بود که برخی روی پله‌های سالن نشسته و یا حتی ایستاده بودند؛ ضمن اینکه بیش از صد نفر بیرون از سالن سینما بودند که بلیت این فیلم به آنها نرسید.
فیلم مأموریت غیرممکن، یک طنز اجتماعی است و به گفته کارگردان آن، این فیلم را می‌توان اولین کنسرت سینمایی ایران نام برد و در آن خوانندگان محبوب پاپ کشور همچون حامد همایون، امیرعباس گلاب و رضا یزدانی در نقش خود حضور دارند.
برخی بازیگران این فیلم سینمایی عبارتند از: علی اوجی، پادینا رهنما، سارا خویینی‌ها، مهران رجبی، نسرین نصرتی، یوسف صیادی، سارا محمدی، عسل قرایی، پدرام ابدان و با حضور پژمان بازغی و با هنرمندی جمشید هاشم‌پور و محمدرضا شریفی‌نیا.
در خلاصه داستان آن آمده است: کریم عاشق خوانندگی است و بدون اینکه بداند دلداده مأموری شده که مأموریت دارد فرمولی را از دانشمندی سرقت کند، پس از متوجه شدن این داستان کریم، دو راه بیشتر ندارد.