اخبار موسسه تصویر شهر

در ایوان شمس برگزار میشود؛
Image

دومین نشست آموزشی تور فیلمسازی با تلفن همراه با تمرکز بر نمایش عمومی آثار ساخته شده و با تدریس و هدایت محسن خانجهانی در ایوان شمس برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، دومین ورک شاپ تور فیلمسازی با تلفن همراه...

دومین نشست آموزشی تور فیلمسازی با تلفن همراه با تمرکز بر نمایش عمومی آثار ساخته شده و با تدریس و هدایتِ محسن خانجهانی در ایوان شمس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، دومین ورک شاپ تور فیلمسازی با تلفن همراه با تمرکز بر نمایش عمومی آثار تولید شده روز چهارشنبه 13 مردادماه ساعت 16:30در ایوان شمس برگزار می شود.

بنابراین گزارش، در این نشست 30 فیلم کوتاه و مستند ساخته شده توسط شرکت کنندگان در تور فیلمسازی با تلفن همراه که چندی پیش در بازار تهران و برج میلاد تهران برگزار شده بود، ضمن نمایش عمومی، بررسی و به نفرات برتر جایزه اهدا خواهد شد.

در این جلسه محسن خانجهانی فیلم هایی را که مناسب نمایشِ رسانه ای در تلویزیون های شهری و... باشد را معرفی خواهد کرد و حاضران تجربیات خود از ساخت فیلم از مناظر شهری با تلفن همراه را با مخاطبان خود به اشتراک خواهند گذاشت.

چندی پیش نخستین تور آموزشی فیلمسازی با تلفن همراه با تاکید بر رعایت اصول اخلاقی تصویربرداری از سوژه‌ها برای ثبت تصویر زیبا از شهر تهران و روابط بین شهروندان در تهران، توسط موسسه تصویر شهر برگزار شد . علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاع بیشتر از برنامه های آینده از طریق وب سایت رسمی موسسه تصویر شهر به آدرس اینترنتی : www.tasvireshahr.com مراجعه  و یا با شماره تلفن  های 43-22893142 (داخلی 122- واحد آموزش) تماس حاصل کنند.