اخبار موسسه تصویر شهر

روز جمعه در تهران؛
Image

روز جمعه ششم اردیبهشت ماه پردیس سینمایی ملت میزبان 2298 نفر از شهروندان تهرانی بوده و از این میان 855 نفر به تماشای فیلم متری شش و نیم نشسته اند که پردیس ملت به عنوان چهارمین سینمای پرمخاطب این فیلم در تهران بوده است.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، روز جمعه ششم اردیبهشت ماه پردیس سینمایی ملت میزبان 2298 نفر از شهروندان تهرانی بوده و از این میان 855 نفر به تماشای فیلم متری شش و نیم نشسته اند که شب گذشته پردیس ملت به عنوان چهارمین سینمای پرمخاطب این فیلم در تهران بوده است. 

فیلم «متری شش و نیم» در کنار فیلم‌های «تگزاس» و «چهار انگشت» از پرفروش‌ترین‌های پردیس ملت است که در روزهای پرمخاطب سینما علاوه بر سانس‌های معمول در سانس فوق‌العاده نیز برای مخاطبان اکران می‌شود.

این پردیس سینمایی با دارا بودن پنج سالن مجهز به سیستم دی سینما در حال حاضر فیلم های متری شش و نیم، تگزاس، چهار انگشت، غلامرضا تختی، زندانی ها، ژن خوک و پیشونی سفید 3 را بر روی پرده اکران دارد.

علاقمندان می توانند برای خرید بلیت فیلم‌های در حال اکران در پردیس سینمایی ملت به صورت اینترنتی از طریق سایت آن به آدرس www.cinemamellat.com اقدام کنند.

#هاشم_میرزاخانی
#میرزاخانی