اخبار موسسه تصویر شهر

Image

انیمیشن سینمایی «فیلشاه» جمعه ۱۷ می ۲۰۱۹ در پردیس سینمایی Palais Cinema شهر کن به نمایش در می‌آید. هنرپویا به عنوان کمپانی سازنده این انیمیشن با نمایش "فیلشاه" در بازار بین‌المللی جشنواره فیلم کن...

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، هنرپویا به عنوان کمپانی سازنده این انیمیشن با نمایش "فیلشاه" در بازار بین‌المللی جشنواره فیلم کن، به تکمیل برنامه‌های توسعه بازار بین المللی محصولات خود می‌پردازد.
حامد جعفری مدیرعامل هنرپویا و تهیه‌کننده انیمیشن‌ سینمایی «فیلشاه» با اعلام این خبر گفت: هنرپویا با حضور در بازارها و فستیوال‌های بزرگ سینمایی توانسته است، تعاملات خوبی را با پخش کنندگان و حتی تولیدکنندگان فیلم‌های سینمایی و انیمیشن داشته باشد. تاکنون چند قرارداد خارجی برای پخش محصولات سینمایی هنرپویا شامل "شاهزاده روم"، "فیلشاه" و "انقراض" در خارج از مرزهای ایران به امضا رسیده که ان شاءالله با نزدیک شدن به موعد اجرای هر یک از این قراردادها، اخبار آن را در اختیار رسانه ها قرار خواهیم داد.
انیمیشن "فیلشاه" محصول گروه هنرپویا به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری است که نوروز 97 در سینماهای سراسر کشور اکران شد و با استقبال خانواده ها توانست به فروش بیش از ۸.۵ میلیارد تومانی دست یابد.
این انیمیشن سینمایی توانسته است لقب پرمخاطب‌ترین و پرفروش‌ترین انیمیشن سینمای ایران که تا پیش از آن متعلق به انیمیشن سینمایی "شاهزاده روم" بود را از آن خود کند.

«فیلشاه» به عنوان محصول گروه «هنرپویا» با سرمایه گذاری این گروه به عنوان یک کمپانی خصوصی، موسسه تصویر شهر و بنیاد سینمایی فارابی تولید شده است.