اخبار موسسه تصویر شهر

در پی نیم بها شدن بلیت پردیس سینمایی رازی:
Image

هاشم میرزاخانی، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه تصویر شهرگفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (ص) و با همکاری و مساعدت موسسه سینما شهر، سالن شماره یک پردیس سینمایی رازی به سیستم پخش (E.cinema ) لیزری تجهیز شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، مدیرعامل این موسسه تصریح کرد: در راستای اهتمام موسسه تصویر شهر مبنی بر خدمت به شهروندان در اقصی نقاط شهر تهران و فروش نیم بهای بلیت در تمام ایام هفته در این پردیس و در ادامه نوسازی و ارتقای سیستم نمایش، سالن یک پردیس سینمایی رازی مجهز به پیشرفته ترین سیستم پخش دیجیتالی شد تا شهروندان و بینندگان سینما با حداقل قیمت شاهد تماشای آثار سینمایی با بهترین کیفیت پخش باشند.

وی همچنین افزود: از آنجایی که پردیس سینمایی رازی پیش از این به دلیل اقبال کم مخاطبان به صورت نیمه تعطیل در آمده بود، موسسه تصویر شهر بر آن شد که برای احیا شدن این مکان فرهنگی، بهای بلیت آن را کاهش دهد که خوشبختانه با همکاری سازمان سینمایی و شورای صنفی نمایش و در حمایت از مخاطبان منطقه 11 شهرداری تهران، این امر ممکن شد و موجب خرسندی است که طی یکماه اخیر در مقایسه با یکماه گذشته شاهد رشد ده برابری مخاطب بوده ایم.

وی در ادامه گفت: با توجه به ماموریت این موسسه، سیستم نوسازی و تجهیز سالن های تحت اختیار همچنان ادامه خواهد داشت.

 بر اساس این گزارش روز گذشته غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش  اعلام کرده بود که فروش بلیت نیم بها در پردیس سینمایی رازی بدلیل موقعیت جغرافیایی و بافت شهری مجاز است. 

پردیس سینمایی رازی واقع در میدان گمرک و از سینماهای زیرمجموعه موسسه تصویر شهر است که با دو سالن نمایش و مجموعا 220 صندلی به ارائه خدمت شهروندان تهرانی می پردازد .