اخبار موسسه تصویر شهر

Image

پردیس سینمایی ملت دومین سینمای پرفروش فیلم قسم در کشور روز گذشته (شنبه 26 مردمادماه )پردیس سینمایی ملت میزبان 182 نفر از مخاطبان فیلم قسم بود، که به عنوان دومین سینمای پرمخاطب این فیلم در کشور بوده است.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر،  روز گذشته  (شنبه 26 مردمادماه ) پردیس سینمایی ملت میزبان 182 نفر از مخاطبان فیلم قسم بود، که  به عنوان دومین سینمای پرمخاطب این فیلم در کشور بوده است. 
بعد از گذشت 18 روز از آغاز اکران فیلم قسم ، تا کنون 3609 نفر در پردیس سینمایی ملت به تماشای این فیلم نشسته اند.
قسم دومین فیلم محسن تنابنده در مقام کارگردان است و مهناز افشار، سعید آقاخانی، حسن پورشیرازی و مهران احمدی از جمله بازیگران این فیلم هستند.
 در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «به جان نیاز، قصاص بخوای بچه رو میگیرم طلاقت میدم جان یه دونه دخترمونو قسم خوردم که بدونی اینکارو میکنم به جان نیاز.»

اکران فیلم قسم در پردیس سینمایی ملت ادامه دارد و علاقمندان می توانند برای رزرو بلیت فیلم و پارکینگ این مجموعه که به تازگی راه اندازی شده است به صورت اینترنتی از طریق وب سایت آن به نشانی www.pardismellat.com و به صورت حضوری در گیشه به خیابان ولیعصر (عج)، ابتدای بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، روبروی بزرگراه کردستان، پردیس سینمایی ملت مراجعه کنند.