اخبار موسسه تصویر شهر

سرتیپی:
Image

علی سرتیپی تهیه‌کننده سینما و مدیر پردیس سینمایی کورش می‌گوید اضافه شدن هفت سالن سینما به پردیس سینمایی ملت اتفاق خوبی برای سینمای ایران است. سالن‌های جدید پردیس سینمایی ملت به همت موسسه تصویر شهر و شهرداری تهران ...

 سالن‌های جدید پردیس سینمایی ملت به همت موسسه تصویر شهر و شهرداری تهران پیش از آغاز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.
این سالن‌ها شامل شش سالن نمایش، یک سالن همایش چندمنظوره و همچنین فود کورت، کافی شاپ و پارکینگ با ظرفیت 700 واحد است. پردیس ملت همچنین با افتتاح سالن‌‌های جدید و نیز بازسازی سالن‌های موجود، ظرفیت خود را به 1900 صندلی با تعداد متنوع از 50 تا 310 صندلی افزایش داد که هم‌زمان با جشنواره فیلم فجر با میزبانی اهالی رسانه و هنرمندان به ناوگان اکران اضافه و به بهره‌برداری می‌رسد.
علی سرتیپی تهیه‌کننده سینما و مدیر پردیس سینمایی کورش درباره اضافه شدن هفت سالن به پردیس سینمایی ملت و تأثیر آن در چرخه اکران به هنرآنلاین، گفت: بسیار از این موضوع خوشحالم. هر صندلی که به سینمای ایران اضافه می‌شود باعث خوشحالی ما و همه سینماگران است.
وی ادامه داد: در فضایی‌هایی مانند پردیس سینمای ملت چهار سالن سینمایی بسیار کم بود و جوابگوی همه فیلم‌ها نبود. اضافه شدن این سالن‌ها برای ما به‌عنوان تهیه‌کننده و پخش‌کننده اتفاق بسیار خوبی است. امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد.
سرتیپی با اشاره به موقعیت پردیس ملت عنوان کرد: مکان پردیس ملت و اضافه شدن امکانات جدید به آن ازجمله پارکینگ و فود کورت باعث می‌شود این پردیس سینمایی بتواند مخاطبان زیادی را جذب کند و امیدوارم با سرویس‌دهی خوب بتواند میزبان تماشاگران جدید باشد.
منبع: هنرآنلاین