اخبار موسسه تصویر شهر

رضا درستکار؛
Image

رضا درستکار افزایش سالن های سینمای رسانه را حرکتی بسیار پسندیده و در جهت اعتلای سطح فرهنگ و هنر جامعه دانست. با حضور در سینمای رسانه ها در نشست خبری فیلم قصیده گاو سفید به کارگردانی بهتاش صناعی ها درباره اضافه شدن 7 سالن...

رضا درستکار منتقد سینما با حضور در سینمای رسانه ها در نشست خبری فیلم قصیده گاو سفید به کارگردانی بهتاش صناعی ها درباره اضافه شدن 7 سالن سینمایی به پردیس سینمایی ملت که به تازگی به این مجموعه سینمایی اضافه شده است و تاثیر آن در جذب مخاطب بیشتر از نگاه یک منتقد گفت: پردیس سینمایی ملت یکی از سینماهای بسیار خوب شهر ماست و اگر ظرفیت نمایش آن افزایش پیدا کند، ما به عنوان یک سینماگر از این اتفاق استقبال کرده و بسیار خوشحال می شویم.
وی ادامه داد: هرچقدر ما فراوانی صندلی هایمان افزایش پیدا کند، خدمت بزرگی به فرهنگ و هنر کرده ایم و مخاطبان سینما از این اتفاق بسیار خوشحال می شوند. هرکسی که بانی این اتفاق است برایش آرزوی خیر و سلامتی می کنم.
درستکار با اشاره به اینکه قدم برداشتن در راه اعتلای فرهنگ و هنر کار سختی است، گفت: ما مدیر فرهنگی نداریم و اگرهم داریم بسیار کم هستند؛ با گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب که ظرفیت های نمایشی ما با جمعیتمان رشد نکرده است، هرکسی که در این راه قدمی بردارد و برای رشد فرهنگ و هنر این مرزو بوم تلاشی کند، امری تحسین شده و پسندیده انجام داده است.
لازم به یادآوری است که سالن های جدید پردیس سینمایی ملت شامل: شش سالن نمایش، یک سالن همایش چند منظوره و همچنین فود کورت، کافی شاپ و پارکینگ با ظرفیت ۷۰۰ واحد با حضور شهردار تهران، رییس سازمان سینمایی و مدیران شهرداری و ارشاد، هنرمندان و سینماگران هفتم بهمن ماه افتتاح شد که این پردیس سینمایی با افتتاح سالن‌‌های جدید و نیز بازسازی شدن سالن‌های موجود، ظرفیت خود را به ۱۹۰۰ صندلی با تعداد متنوع از ۵۰ تا ۳۱۰ صندلی افزایش داد که همزمان با جشنواره فیلم فجر با میزبانی اهالی رسانه و هنرمندان به ناوگان اکران اضافه و به بهره برداری رسیده است.