اخبار موسسه تصویر شهر

Image

پردیس ملت با توجه به افزایش سالن ها با اختلاف خیلی زیاد نسبت به تمامی سینماها برای برگزاری هر رویداد جشنواره ای فضای مناسب تری دارد. این پردیس سینمایی چند دوره قبل که میزبان اصحاب رسانه ...


علیرضا مرادی- خبرنگار ایرنا


پردیس ملت با توجه به افزایش سالن ها با اختلاف خیلی زیاد نسبت به تمامی سینماها برای برگزاری هر رویداد جشنواره ای فضای مناسب تری دارد. این پردیس سینمایی چند دوره قبل که میزبان اصحاب رسانه در جشنواره بود با چند ضعف خیلی جدی از جمله آنتن دهی تلفن همراه، عدم وجود اینترنت مناسب و کمبود فضای پارکینگ  روبرو بود.
همچنین زمان شروع فیلم های جشنواره که ساعت 15:30بود در ساعت پرترافیک خبرنگاران را با مشکلات عدیده ای روبرو می کرد که خوشبختانه امسال تمامی این معضلات برطرف شده است، البته تا رسیدن به نقطه ایده آل کمی فاصله دارد ولی الان در این شرایط بدون شک این پردیس بهترین مکان برای برگزاری جشنواره فیلم فجر است. 
ساخت سالن های جدید و ازدیاد سالن ها باعث شده است که جشنواره امسال بتواند تکرار فیلم های روز قبل را برای اهالی رسانه نمایش دهد که این نکته بسیار حایز اهمیت است. 
همچنین تفاوت این دوره از جشنواره نسبت نسبت به دوره های پیش، دارا بودن سالن نشست فیلم هاست که به لحاظ زیبایی و با امکانات و ظرفیت مناسب در خور و شان خبرنگاران است.

پردیس سینمایی ملت امسال برای سومین سال متوالی میزبان اهالی رسانه در جشنواره فیلم فجر است.