اخبار موسسه تصویر شهر

تهیه‌کننده فیلم «دوزیست»:
Image

سعیدخانی درباره اضافه شدن هفت سالن سینما به پردیس سینمایی ملت به عنوان سینمای رسانه در سی و هشتمین جشنواره گفت: طبیعتاً اضافه‌شدن هرسالن سینما، برای هر تهیه‌کننده و پخش‌کننده‌ای باعث خوشحالی و خرسندی است.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «دوزیست» افزایش سالن‌های سینمایی را اتفاقی بسیار خوب برای سینماداران و پخش‌کنندگان دانست.

سعیدخانی در گفتگو با خبرنگار حوزه سینمایی گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا درباره اضافه شدن هفت سالن سینما به پردیس سینمایی ملت به عنوان سینمای رسانه در سی و هشتمین جشنواره گفت: طبیعتاً اضافه‌شدن هرسالن سینما، برای هر تهیه‌کننده و پخش‌کننده‌ای باعث خوشحالی و خرسندی است.

تهیه‌کننده فیلم دوزیست اظهار کرد: باتوجه به هزینه‌های تولید در سینمای ایران، احداث هر سالن جدیدی باعث افزایش مخاطب بیشتری می شود؛ مخصوصا زمانی که موقعیت جغرافیایی سینمایی مانند پردیس ملت مدنظر باشد  باعث می شود که فضای سرانه سینما بیشتر شده و میزان مخاطبی که به آن‌جا مراجعه می کند، هم بیشتر شود.

این تهیه‌کننده و پخش‌کننده فیلم با اشاره به اینکه پیش از این پردیس ملت چهار سالن داشته است، اضافه کرد: این تعداد سالن، جوابگوی همه فیلم‌ها نبود و این افزایش سالن‌ها، هم برای سینمادار و مخاطب و هم برای پخش‌کننده و صاحبان فیلم اتفاق بسیار خوبی است.

او در پایان درباره تاثیر این افرایش سالن‌ها در برگزاری جشنواره فجر نیز عنوان کرد: سال‌های پیش شاهد بودیم که بسیاری از خبرنگاران به دلیل کمبود جا روی زمین می‌نشستند که این موضوع در شأن هنرمندان و خبرنگاران نبود. با این اتفاق دیگر شاهد ضعف سال‌های گذشته نیستیم و لازم است از مدیریت  و کارکنان این پردیس سینمایی تشکر کنیم.

 لازم به ذکر است با افتتاح سالن‌های جدید پردیس سینمایی ملت و بازسازی سالن‌های موجود، ظرفیت  این مجموعه به ۱۹۰۰ صندلی با تعداد متنوع از ۵۰ تا ۳۱۰ صندلی افزایش داد که همزمان با برگزاری سی  وهشتمین جشنواره فیلم فجرافتتاح شد.

منبع: خبرگزاری آنا