اخبار موسسه تصویر شهر

Image

محمد صابری دبیر هنر خبرگزاری مهر نیز درباره نحوه میزبانی از اصحاب رسانه درپردیس ملت در جشنواره فجر 38گفت: در سه دوره اخیر تنها چیزی که می‌توانم به آن اشاره کنم تلاش مسئولان جشنواره و پردیس ملت برای رفع مشکلات بوده است.

محمد صابری دبیر هنر خبرگزاری مهر نیز درباره نحوه میزبانی از خبرنگاران و اصحاب رسانه درپردیس ملت در جشنواره فجر 38گفت: در هر دوره‌ای که تصمیم گرفته می‌شود تا میزبانی جشنواره فجر در پردیس ملت انجام شود همیشه نگرانی‌هایی وجود داشته است. در سه دوره اخیر تنها چیزی که می‌توانم به آن اشاره کنم تلاش مسئولان جشنواره و پردیس ملت برای رفع مشکلات بوده است.
وی ادامه داد: صادقانه و منصفانه می‌توانیم بگوییم که امسال از سه جهت اتفاقات خوبی افتاده است، ابتدا بحث ظرفیت سالن‌ها که امکان بازپخش فیلم‌ها را برای اصحاب رسانه مهیا کرده است، دیگری بحث افزایش ظرفیت پارکینگ‌ها و درنهایت بازطراحی طبقه فودکورت و پذیرایی است. درمجموع این جشنواره بسیار منظم‌تر و بهتر از سال‌های گذشته برگزار شد.

صابری همچنین درباره مشکلات برگزاری سی و هشتمین جشنواره فجر تصریح کرد: اینترنت و فضای ارتباطی با هنرمندان که دوره‌های قبلی در قالب فرش قرمز یا لابی بعد از نشست‌های رسانه‌ای قابل استفاده بود بحث‌های دیگری هستند که نیاز به توجه بیشتری دارند. تیم روابط عمومی جشنواره از خانواده مطبوعات هستند و احساس می‌کنیم که هرسال همگی دست به دست هم می‌دهیم تا بهتر از قبل جشنواره را برگزار کنیم.

منبع: جشنواره فیلم فجر