اخبار موسسه تصویر شهر

Image

آرامه اعتمادی منتقد درباره کیفیت نمایش فیلم‌های این دوره از جشنواره فیلم فجر گفت: کیفیت نمایش فیلم‌ها بسیار عالی بوده و پردیس ملت بهترین گزینه برای این جشنواره است زیرا در این سینما از صدا و تصویر استاندارد بهره‌مندیم

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، آرامه اعتمادی منتقد درباره کیفیت نمایش فیلم‌های این دوره از جشنواره فیلم فجر گفت: کیفیت نمایش فیلم‌ها بسیار عالی بوده و پردیس ملت بهترین گزینه برای این جشنواره است زیرا در این سینما از صدا و تصویر استاندارد بهره‌مندیم و این مهم‌ترین عامل برای تماشاگر حرفه‌ای سینما است چه برسد به منتقدان و اصحاب رسانه.

آرامه اعتمادی درباره نظم نشست‌ها توضیح داد: نظم نشست‌ها بسیار عالی است اما فکر می‌کنم باید در انتخاب مجری دقت شود، فرزاد حسنی گزینه بسیار مناسبی برای اجرا است چرا که مجری باسواد، توانا و فیلم‌بینی است به همین دلیل می‌تواند بسیار کمک کند. سایر دوستان هم خوب هستند اما نگه داشتن ریتم مساله مهمی است.

وی درخصوص کیفیت نمایش فیلم‌ها تصریح کرد: من جسارت آقای داروغه زاده را تحسین می‌کنم، از زمانی که ایشان دبیر جشنواره هستند اتفاقات خوبی در جشنواره رقم خورده و آرامش دلچسبی برقرار است و نشست‌ها با سانسور کمتری برگزار می‌شوند.