اخبار موسسه تصویر شهر

تهیه کننده بی صدا حلزون:
Image

از شهرداری تهران که بانی این حرکت بوده نیز سپاسگزاری می‌کنم و امیدوارم در مناطق مختلف نظیر جنوب شرقی، جنوب غربی و جنوب مرکزی سینماهایی نظیر سینمای ملت ساخته شود که در این مناطق نیز نیاز به چنین سینماهایی احساس می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویرشهر، مرتضی شایسته، امسال با تهیه‌کنندگی فیلم سینمایی «بی‌صدا حلزون» در سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. این تهیه‌کننده تغییرات امسال پردیس ملت به عنوان سینمای رسانه را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: به نظر من آینده سینمای ایران در دست پردیس‌های سینمایی است. از مدیریت، پرسنل و کارشناسان این پردیس سینمایی تشکر و سپاسگزاری می‌کنم. امسال در پردیس گالری ملت به تماشای فیلم نشستم و بعد از آن جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و به نظرم همه چیز به‌جا، درست و اصولی بود. همچنین کیفیت صدا و تصویر در سالن‌ها بسیار خوب بود. در مجموع این اقدامات را مثبت ارزیابی می‌کنم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

وی افزود: به نظر من آینده سینمای ایران در دست پردیس‌های سینمایی است. از شهرداری تهران که بانی این حرکت بوده نیز سپاسگزاری می‌کنم و امیدوارم در مناطق مختلف نظیر جنوب شرقی، جنوب غربی و جنوب مرکزی سینماهایی نظیر سینمای ملت ساخته شود که در این مناطق نیز نیاز به چنین سینماهایی احساس می‌شود.

شایسته درباره تاثیر گسترش پردیس‌های سینمایی در اکران کل کشور خاطرنشان کرد: همان‌طور که می‌دانید ما مشکل کمبود سالن شدید داشتیم که در ادامه روند گسترش پردیس‌های سینمایی طبیعتا روند اکران نیز روان‌تر می‌شود و معضل اکران تا حدودی حل خواهد شد. این موضوع برای جریان اکران مثبت بوده و فکر می‌کنم تهیه‌کنندگان با دیدن پردیس ملت و این قبیل ساخت‌وساز‌ها به آینده کاری‎ خود امیدوار خواهند شد. امیدوارم آقای میرزاخانی و همکاران ایشان تدبیری بیندیشند که در حفظ و نگهداری این پردیس نیز موفق باشد.