اخبار موسسه تصویر شهر

Image

مراسم اختتامیه ششمین دوره جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران برگزار شد. اختتامیه ششمین دوره جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران در پردیس سینما گالری ملت و با اجرای محمد سلوکی برگزار و فینالیست های این دوره اعلام شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، اختتامیه ششمین دوره جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران عصر روز گذشته ۲۱ خرداد ماه در پردیس سینما گالری ملت با حضور سید صادق پژمان مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، سیدمحمدعلی سیدحسینی دبیر این دوره، هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر و بازیکن‌های فینال این دوره از رقابت‌ها برگزار شد.

مسابقات «بازی‌های ویدیویی ایران» به عنوان یکی از بزرگترین و جذاب‌ترین رویدادهای بازی کشور است که این دوره با همکاری مشترک بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، آپارات گیم و موسسه تصویر شهر برگزار شد.

این اولین باری بود که این رویداد به دلیل پاندمی کرونا در کشور به صورت آنلاین برگزار شد و بازیکنان در روزهای 20 و 21 خردادماه در  سالن شماره 9 و 10 پردیس سینما گالری ملت با حضور محدودی از تماشاگران به دلیل شرایط کرونایی  به رقابت پرداختند که این اتفاق یعنی برگزاری لیگ بازی‌های ویدئویی در سالن سینما منجر به کسب تجربه‌ای متفاوت و هیجان‌انگیز برای تماشاگرانی که به تماشای فیلم بر پرده نقره‌ای سینما عادت دارند، شد.

در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از فینالیست‌ها، به اهدای جام و جایزه به برندگان پرداختند و قهرمان بازی های «بزن بهادر»، «فوتبالیستارز»، «کلش رویال»، «فیفا۲۱» بین‌المللی و «فیفا۲۱» داخلی مشخص شدند.