اخبار موسسه تصویر شهر

Image

مصطفی دشتی هنرمند پیشکسوت در آیین افتتاحیه نمایشگاه نقاشی هایش که در پردیس ملت برگزار شد، گفت: گالری پردیس سینمایی ملت بر اساس ضوابط، استانداردها و معیارهای گالری طراحی و ساخته شده است.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، نمایشگاه انفرادی نقاشی های مصطفی دشتی عصر روز جمعه 30 اردیبهشت ماه با حضور هنرمندان و اساتیدی چون ایرج اسکندری، علی فرامرزی، نصرت اله مسلمیان، احمد آریامنش، بهنام کامرانی و ... در گالری پردیس ملت افتتاح شد.

دشتی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نمایشگاه گفت: اکثر گالری ها در سطح شهر به صورت خصوصی اداره می شوند که متاسفانه در فضاهایی با کاربری غیر مربوط یا تغییر کاربری یافته انجام می شوند و مکان های (گالری) موجود بر اساس استانداردهای گالری طراحی نشده اند.

در کشور تعداد بالای 500 الی 600 گالری داریم که متاسفانه اغلب آن ها برای گالری و برگزاری نمایشگاه مناسب نبوده و فاقد کیفیت مطلوب هستند ولی گالری پردیس ملت از معدود فضاهایی است که به لحاظ طراحی و معماری، ابعاد، دکوراسیون استانداردهای لازم و کافی را دارد.

این نمایشگاه دومین نمایش انفرادی آثار دشتی در گالری پردیس ملت است که به نمایش آخرین مجموعه آثار این هنرمند پیشکسوت اختصاص دارد که تا 20 خردادماه ادامه دارد.

علاقمندان می توانند برای بازدید از نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۱ الی ۱۹ و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۵ الی ۱۹ به گالری پردیس ملت به نشانی خیابان ولیعصر (عج)، ابتدای بزرگراه هاشمی رفسنجانی (نیایش)، روبروی بزرگراه کردستان، طبقه منفی ۲ مراجعه کنند.