اخبار موسسه تصویر شهر

Image

سحر دولتشاهی، علی مصفا، رویا جاویدنیا، علیرضا آقاخانی و عوامل فیلم وارونگی به همراه هنرمندان چهارشنبه 8 دی ماه از ساعت 19 با حضور در پردیس سینمایی ملت ضمن دیدار با علاقه مندان ، در سئانس 20:00 همراه با مردم به تماشای ...

بازیگران و عوامل فیلم وارونگی به کارگردانی و تهیه کنندگی بهنام بهزادی چهارشنبه شب به پردیس ملت می روند.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، سحر دولتشاهی، علی مصفا، رویا جاویدنیا، علیرضا آقاخانی و عوامل فیلم وارونگی  به همراه هنرمندان چهارشنبه 8 دی ماه از ساعت 19 با حضور در پردیس سینمایی ملت ضمن دیدار با علاقه مندان ، در سئانس 20:00 همراه با مردم به تماشای این فیلم می نشینند.

در خلاصه داستان فیلم وارونگی آمده است: سهیل پس از چندین سال، نشانی نیلوفر را پیدا کرده و به سراغش آمده است. رابطه آنها که در گذشته ناکام مانده، حالا درآستانه شکل گیری دوباره است.

در این فیلم سحر دولتشاهی، علی مصفا، ستاره پسیانی، رویا جاویدنیا،علیرضا آقاخانی، شیرین یزدان بخش و ستاره حسینی، پیام یزدانی، مجتبی نم نبات،عباد کریمی به ایفای نقش می پردازند.

علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت به صورت اینترنتی به وب سایت پردیس ملت به آدرس  www.pardismellat.com و یا به صورت حضوری به گیشه این پردیس سینمایی مراجعه کنند.