اخبار موسسه تصویر شهر

Image

در شصت و یکمین باشگاه انیمیشن شهر انیمیشن «لک لک ها» در پردیس ملت به نمایش در می آید. انیمیشن «لک لک ها» (Storks) کاندید اولیه اسکار 2017 روز دوشنبه 13 دی ماه ساعت 18 روی پرده سینما ملت می آید و تحلیل می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، انیمیشن «لک لک ها» (Storks) کاندید اولیه اسکار 2017 روز دوشنبه 13 دی ماه ساعت 18 روی پرده سینما ملت می آید و تحلیل می شود.

 این جلسه در قالب جلسات روزهای دوشنبه «انیمیشن؛ نگاهی نو باشگاه انیمیشن شهر، با حضور سعید قطبی زاده  و محمدرضا مقدسیان و جمع دیگری از اساتید و علاقمندان سینما و انیمیشن برگزار می شود.

این انیمیشن از تولیدات برتر سال تازه سینمای جهان است و شانس زیادی برای قرار گرفتن در لیست نهایی کاندیدای اسکار 2017 دارد.

در خلاصه داستان این اثر آمده است که "یک لک لک که وظیفه انتقال بسته های پستی یک سرزمین بزرگ را بر عهده دارد، به طور تصادفی دستگاهی را فعال می کند و آن دستگاه دختر بچه ای زیبا را تولید می کند. حال لک لک که به دردسر بزرگی گرفتار شده باید نهایت تلاشش را بکند تا این مشکل حل شود و "…

حضور در این جلسات برای عموم علاقمندان بالای 16 سال آزاد است.

باشگاه انيميشن شهر با دبیري محمدرضا مقدسیان نویسنده و منتقد سینما، از سال 1394 مشغول فعالیت است و جلسات هفتگی این باشگاه با حضور اساتید و علاقمندان سینما و به طور خاص انیمیشن و در قالب نمایش آثار برتر انیمیشن کوتاه و بلند تاریخ سینمای جهان و آثار برتر روز فعالیت می کند.

علاقمندان می توانند برای شرکت در این جلسه دوشنبه 13 دی ماه ساعت 18 به خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی 2 ، سالن 5 مراجعه کنند.