اخبار موسسه تصویر شهر

Image

بخش محله جشنواره علاوه بر داوری فیلم‌های کوتاه داستانی و مستند کمتر از دو دقیقه که با دوربین‌های حرفه‌ای و یا تلفن‌های همراه ساخته شده‌اند، کارگاه‌، تور آموزش فیلمسازی شهری و مسترکلاس انتقال تجربیات فیلمسازی برگزار میکند.

ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر در بخش محله، ورک‌شاپ، تور آموزش فیلمسازی شهری و مسترکلاس انتقال تجربیات فیلمسازی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، بخش محله این دوره از جشنواره، علاوه بر داوری فیلم‌های کوتاه داستانی و مستند کمتر از دو دقیقه که با دوربین‌های حرفه‌ای و یا تلفن‌های همراه ساخته شده‌اند، کارگاه‌، تور آموزش فیلمسازی شهری و مسترکلاس انتقال تجربیات فیلمسازی برگزار می‌کند.

این تورها و کارگاه‌های تخصصی برای افرادی است که با موضوع فیلمسازی آشنایی داشته و قصد دارند از طریق شرکت در کارگاه‌های اساتید حرفه‌ای سینمای ایران، سطح آموزش‌های خود را بالاتر ببرند.

کارگاه‌ها و تورهای تخصصی ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر در حوزه‌های مختلف مانند کارگردانی، فیلمنامه‌نویسی، کارگردانی انیمیشن و... برگزار می‌شود و نحوه ثبت‌نام آنلاین آن از طریق وب‌سایت جشنواره به آدرس www.urbanfilmfest.org  به زودی اعلام خواهد شد.

بر اساس این گزارش، موسسه تصویر شهر در سال گذشته سه تور فیلمسازی شهری با حضور 90 هنرجو برگزار کرد که ساخت بیش از 40 فیلم کوتاه حاصل برگزاری این تورها بود.

ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر نیمه اول مردادماه به دبیری سیدعلی احمدی در تهران برگزار می‌شود.