اخبار موسسه تصویر شهر

تکرار فیلم های جشنواره در سالن های جدید ملت ایده بسیار خوبی است

Image

تکرار فیلم های جشنواره فجر امسال در سالن های جدید پردیس ملت باعث شده است که خبرنگاران اگر فیلمی را به دلیل مشغله، مصاحبه و... نتوانند در سانس مورد نظر ببینند در روز بعد این فیلم را تماشا کنند.

برخورد عوامل اجرایی پردیس ملت قابل تقدیر است

Image

سیدمرتضی حسینی خبرنگار خبرگزاری آنا در خصوص تغییرات این دوره از جشنواره در سینمای رسانه گفت: برخورد خوب پرسنل و عوامل اجرایی پردیس ملت در ایام برگزاری جشنواره قابل تقدیر است.

کیفیت صدا وتصویر درسینماملت عالی است

Image

بهتر قرار گرفتن فیلم‌ها در چرخه اکران منوط به این است که سالن ها از لحاظ تجهیزات و امکانات نیز به‌روز باشند تا مخاطبان به راحتی با بهترین شرایط فیلم ببینند؛ خوشبختانه در مورد پردیس ملت این اتفاق افتاده است.

افزایش تعداد سالن ها،بزرگترین خدمتی بود که مدیریت جدید به پردیس ملت کرد

Image

محمدحسین فرحبخش تهیه کننده سینما با اشاره به افزایش سالن های پردیس ملت گفت: پردیس سینمایی ملت درست ترین انتخاب برای جشنواره فیلم فجر است و افزایش تعداد سالن های آن بزرگترین خدمت به این‌پردیس سینمایی است.

اینترنت همراه پردیس ملت نسبت به سال های تقویت شده است

Image

محمد کلهر دبیر فرهنگی خبرگزاری فارس گفت: آنتن دهی تلفن های همراه و اینترنت نسبت به سال های قبل در پردیس سینمایی ملت تقویت شده است و اینترنتی که از طریق مودم در اختیار خبرنگار گذاشته شده از سرعت نسبتا خوبی برخوردار است که این موضوع یکی از نقاط قوت سینما در این دوره از جشنواره محسوب می شود.