اخبار موسسه تصویر شهر

تغییرات امسال پردیس ملت به عنوان سینمای رسانه بسیار مثبت است

Image

از شهرداری تهران که بانی این حرکت بوده نیز سپاسگزاری می‌کنم و امیدوارم در مناطق مختلف نظیر جنوب شرقی، جنوب غربی و جنوب مرکزی سینماهایی نظیر سینمای ملت ساخته شود که در این مناطق نیز نیاز به چنین سینماهایی احساس می‌شود.

افزایش ظرفیت سالن‌های سینما به بیشتر فیلم دیدن مردم کمک شایانی می‌کند

Image

اخیرا به کوشش موسسه تصویر شهر 900 صندلی به ظرفیت «پردیس ملت» و سینمای ایران اضافه شد، با توجه به اینکه این اتفاق می‌تواند با اضافه شدن امکانات رفاهی جنبی مانند پارکینگ همراه باشد، می‌تواند به سینما رفتن مردم کشور و تهران کمک شایانی کند.

آرامش این دوره جشنواره فیلم فجر دلچسب است

Image

آرامه اعتمادی منتقد درباره کیفیت نمایش فیلم‌های این دوره از جشنواره فیلم فجر گفت: کیفیت نمایش فیلم‌ها بسیار عالی بوده و پردیس ملت بهترین گزینه برای این جشنواره است زیرا در این سینما از صدا و تصویر استاندارد بهره‌مندیم

فجر 38 منظم‌‌تر از دوره‌های پیشین است

Image

محمد صابری دبیر هنر خبرگزاری مهر نیز درباره نحوه میزبانی از اصحاب رسانه درپردیس ملت در جشنواره فجر 38گفت: در سه دوره اخیر تنها چیزی که می‌توانم به آن اشاره کنم تلاش مسئولان جشنواره و پردیس ملت برای رفع مشکلات بوده است.

سالن اختصاصی نشست های فجر امسال در روند نظم دهی به جشنواره تاثیرگذار است

Image

سمیه مردانی سردبیر بخش فرهنگ و هنر باشگاه خبرنگاران جوان در مورد سینمای رسانه فجر امسال گفت: در حال حاضر پردیس ملت به عنوان یک سینمای با کیفیت جای خود را در بین اهالی رسانه باز کرده است.