اخبار موسسه تصویر شهر

1 میلیون نفربه تماشای سرخپوست نشستند

Image

طبق آمار سینماشهر یک میلیون نفر برای تماشای «سرخ پوست» به سینماها رفتند تا این فیلم جزو فیلم های پرمخاطب سال ۹۸ قرار گیرد و تا کنون 32 هزار نفر در پردیس سینمایی ملت به تماشای این فیلم نشسته اند.

رادان با ایده اصلی به راگا می رود

Image

بهرام رادان برای افتتاحیه فیلم ایده اصلی به پردیس سینمایی راگا می رود. بهرام رادان برای افتتاحیه فیلم ایده اصلی همراه با دیگر عوامل فیلم به پردیس سینمایی راگا می رود تا با مخاطبان خود در جنوب شهر تهران دیدار کند.

فودکورت ملت راه‌اندازی شد

Image

فود کورت پردیس سینمایی ملت همزمان با مراسم افتتاحیه هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر بیست و پنجم تیرماه در طبقه دوم این پردیس سینمایی با حضور هنرمندان، سینماگران و اهالی رسانه گشایش یافت.

رازی به سیستم پخش دیجیتال لیزری مجهز شد

Image

هاشم میرزاخانی، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه تصویر شهرگفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (ص) و با همکاری و مساعدت موسسه سینما شهر، سالن شماره یک پردیس سینمایی رازی به سیستم پخش (E.cinema ) لیزری تجهیز شد.

اضافه شدن بخش تجسمی به جشنواره شهر

Image

دبیر جشنواره شهر از افزوده شدن بخش تجسمی شهر به این رویداد هنری خبر داد: آثار 50 هنرمند در قالب عکس و نقاشی در اولین نمایشگاه تجسمی شهر، همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی فیلم شهر درگالری پردیس ملت به نمایش گذاشته می‌شود.