اخبار موسسه تصویر شهر

تقدیر از داوطلبان جمعیت هلال احمر در پردیس ملت

Image

در این مراسم که توسط خانه سینما و موسسه تصویر شهر- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با همکاری جمعیت هلال احمر روز شنبه 14 اردیبهشت ماه از ساعت 18 الی 20 در پردیس ملت برگزار می شود، از 250 نفر از داوطلبان جمعیت هلال احمر شهر تهران تقدیر خواهد شد.

مهلت جشنواره فیلم شهر تمدید نمی شود

Image

آخرین مهلت ثبت نام و تحویل آثار جهت شرکت در بخش مسابقه سینمای ایران شامل فیلم های سینمایی، بلند و کوتاه داستانی، مستند ، انیمیشن و سریال های تلویزیونی و خانگی تا پایان روز دوشنبه 16 اردیبهشت ماه است.

کارگاه فشرده ایده تا فیلمسازی

Image

کارگاه های فشرده «ایده تا فیلمسازی» به منظور آموزش، توانمندسازی و مشارکت حداکثری علاقه مندان به حوزه ساخت فیلمهای کوتاه مستند – گزارشی در راستای برگزاری بخش محله «هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر» از ...

نقاشی‌های جسور بر دیوار پردیس ملت

Image

در ماه اردیبهشت‌ که هوا بهشتی است، تماشای نقاشی‌هایی جذاب می‌تواند حال‌و هوایمان را بیش‌تر اردیبهشتی کند. این‌روزها در گالری پردیس ملت، چهارمین جشنواره‌ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال این فرصت را فراهم کرده است.

114 کشور متقاضی شرکت در جشنواره شهر

Image

با اتمام مهلت ثبت نام در بخش بین الملل هفتمین جشنواره فیلم شهر، 3025 فیلم از 114 کشور جهان متقاضی شرکت در این دوره از جشنواره شدند که هند، آمریکا، اسپانیا، برزیل و فرانسه 5 کشور پیشتاز هستند.