اخبار موسسه تصویر شهر

دوره چهارم ژکال در ملت افتتاح میشود

Image

مراسم افتتاحیه چهارمین دوره جشنواره ژکال بیست و سوم فروردین ماه ساعت 16 تا 20 در گالری پردیس ملت برگزار می شود. جشنواره ژکال برای چهارمین دوره پیاپی به همت گروهی از دانشجویان رشته نقاشی دانشگاه هنر و با همکاری ...

محله در هفتمین جشنواره فیلم شهر

Image

بخش محله هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با هدف ثبت آثار خلاقانه و فیلم های زیبا و تأثیرگذار از زوایای مختلف شهرهای ایران و تهران، در دو بخش «مسابقه» و «ویژه» برگزار می شود. به گزارش ستاد خبری جشنواره، فراخوان بخش...

راگا میزبان 29 هزار مخاطب در نوروز98

Image

امیرحسین قاسمی مدیر پردیس سینمایی راگا در گفتگو با خبرگزاری ایرنا گفت: طی ایام تعطیلات نوروز امسال 29 هزار نفر فیلم های اکران شده در سه سالن نمایش این پردیس سینمایی را به تماشا نشستند.

جشنواره ژکال فروردین‌ 98 برگزارمیشود

Image

زینب کلاته دبیر چهارمین جشنواره دانشجویی ژکال: تجربیات دوران دانشجویی اساتید هنر در جشنواره ژکال نمایش داده می‌شود. وی همچنین اعلام کرد که این دوره از جشنواره فروردین‌ماه ۱۳۹۸ در گالری پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود.

ملت رتبه پنجم سینماهای پرفروش سال 97

Image

بر اساس آمار ارائه شده در مرکز آمار فروش سینما پردیس‌های کوروش، آزادی، باغ کتاب، مگامال، ملت، چارسو، زندگی، سینما فرهنگ، سینما ماندانا و پردیس ارگ رتبه‌های اول تا دهم پرفروش ترین سینماهای تهران در سال 97 را در اختیار دارند.