اخبار موسسه تصویر شهر

اکران مردمی «وارونگی» در پردیس ملت

Image

سحر دولتشاهی، علی مصفا، رویا جاویدنیا، علیرضا آقاخانی و عوامل فیلم وارونگی به همراه هنرمندان چهارشنبه 8 دی ماه از ساعت 19 با حضور در پردیس سینمایی ملت ضمن دیدار با علاقه مندان ، در سئانس 20:00 همراه با مردم به تماشای ...

«ایستگاه اتمسفر» تحویل فجر شد

Image

فیلم سینمایی «ایستگاه اتمسفر» که در نقاط مختلفی از تهران فیلمبرداری شده است، به صورت همزمان تدوین و آماده شده است. اکنون نسخه بازبینی فیلم تحویل دفتر جشنواره فجر شده و مراحل فنی آن در حال آماده سازی نهایی است.

صداگذاری «فیلشاه» توسط حسین مهدوی

Image

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، حسین مهدوی كه سابقه همکاری با گروه «هنر پویا» را در صداگذاری انیمیشن پرطرفدار «شاهزاده روم» نیز داشت، به تازگی صداگذاری انیمیشن سینمایی «فیلشاه» را آغاز کرده است.

«ماجان» به صدا گذاری رسید

Image

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویرشهر، گروه تولید این فیلم هم اکنون حوالی خیابان جمهوری مشغول گرفتن سکانس های پایانی فیلم هستند و به تازگی بهمن اردلان در استودیو بهمن صداگذاری «ماجان» را آغاز کرده است.

آغاز اکران عمومی «گیتا» در سینماها

Image

اکران عمومی فیلم سینمایی «گیتا» به کارگردانی مسعود مددی از امروز اول دی ماه در سینماهای تهران آغاز شد.«گیتا» که نخستین ساخته مسعود مددی و به تهیه‌کنندگی مجید شیخ‌انصاری است از امروز اول دی ماه در سینماها آغاز شده است.