اخبار موسسه تصویر شهر

Image

روز اول سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به اکران چهار فیلم مستند خانه ای برای تو ساخته مهدی بخشی مقدم، غلامرضا تختی ساخته بهرام توکلی، سال دوم دانشکده من ساخته رسول صدرعاملی و دنده معکوس ساخته پولاد کیمیایی تعلق دارد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، برنامه اکران روز نخست سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر(چهارشنبه 10 بهمن ماه) به شرح ذیل است: 

سانس: 13:00
خانه ای برای تو
کارگردان: مهدی بخشی‌مقدم 
تهیه کننده: مهدی شامحمدی
 داستان این مستند ۷۳ دقیقه ای به«داوود جوان ۳۰ ساله‌ای گیلانی مرتبط می‌شود که، کمتر از یک سال از ازدواجش می‌گذرد و او در شغلش نیز دچار ورشکستگی می‌شود و در این میان متوجه می‌شود که به سرطان پیشرفته‌ای دچار شده است. او در این شرایط برای زندگی‌اش تصمیمات جدیدی می گیرد. 


سانس 15:30 
غلامرضا تختی
 کارگردان: بهرام توکلی
تهیه کننده: سعید ملکان
بازیگران: ماهور الوند، آتیلا پسیانی، بهنوش طباطبایی، فرهاد آئیش، حمیدرضا آذرنگ، سیاوش تهمورث، معصومه قاسمی پور، ستاره پسیانی، شیرین یزدان بخش، پریوش نظریه، مجتبی پیرزاد، مسعود میر طاهری، بانیپال شومون، محمد ولیزادگان، آرش فلاحت پیشه، مهدی قربانی، میلاد یزدانی، سینا شفیعی، فریدون امیر عبدالهیان، یدالله شادمانی، محمدرضا مالکی، امیررضا فرامرزی، محسن تختی، علیرضا گودرزی، شاهرخ شهبازی
داستان: این فیلم شامل سه فاز از زندگی غلامرضا تختی در مقطع کودکی ، نوجوانی ، بزرگسالی و مبازرات مسابقات کشتی و فوت وی می پردازد.

سانس 18:30

سال دوم دانشکده من
کارگردان: رسول صدرعاملی
تهیه کننده: مسعود ردایی
بازیگران: علی مصفا، بابک حمیدیان، ویشکا آسایش، شقایق فراهانی، پدرام شریفی، نیلوفر خوش خلق، شیوا خسرومهر، مریم بوبانی و علیرضا استادی
داستان: مهتاب و آوا دانشجویان سال دوم دانشکده هستند که به اتفاق تعدادی دیگر از همکلاسی‌هایشان برای یک سفر چند روزه دانشجویی از تهران به اصفهان می‌روند.
 

سانس: 21:30

معکوس
کارگردان: پولاد کیمیایی
تهیه کننده: مسعود کیمیایی
بازیگران: بابک حمیدیان، لیلا زارع، شهرام حقیقت دوست، اکبر زنجانپور، علیرضا کمالی‌نژاد، پروانه معصومی و سیاوش طهمورث 
داستان: در فضایی اکشن و پرتحرک ساخته شده است و به قصه اعضای یک خانواده می‌پردازد که در فضایی بیرون از خانه با یکدیگر مواجه می‌شوند.