اخبار موسسه تصویر شهر

Image

فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی پس از نزدیک به دو ماه اکرانش روی پرده سینماها ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی فیلم، فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» که از هجدهم خردادماه همزمان با میلاد با سعادت امام رضا (ع) اکران عمومی خود را آغاز کرده است، پس از گذشت نزدیک به دو ماه توانسته است به فروش بیش از 2 میلیارد و پانصد میلیون تومان و 100 هزار مخاطب برسد.

در حال حاضر این فیلم در سینماهای تهران چون: آزادی، ایران مال، ملت، مگامال، فرهنگ، چارسو، زندگی، موزه سینما، زندگی، شمیران، هدیش، معین مال، هروی سنتر، راگا، تماشا، رازی، شکوفه، تیراژه و سینماهای استان اصفهان، فارس، خراسان رضوی، قم، کردستان، لرستان، قزوین، مازندران در حال اکران است و پیش بینی می شود با توجه به مضمون این فیلم و تقاضای دیگر سینماهای شهرستان ها برای اکران «بدون قرار قبلی» در ماه محرم، طی روزهای آینده به تعداد سینمای نمایش دهنده آن اضافه شود. 

بدون قرار قبلی فیلمی است که به گفته برخی منتقدان پیوندی موفق میان هویت ایرانی و عشق و علاقه امام رضا به‌عنوان یکی از محوری‌‌ترین مشخصه‌های ملی ما با سینما است.

پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی،‌ الهام کردا، رضا صابری، امین میری‌، حامی ترابی و صابر ابر گروه بازیگران «بدون قرار قبلی» را تشکیل می‌دهند.

«بدون قرار قبلی» پنجمین فیلم بلند بهروز شعیبی به تهیه‌کنندگی محمود بابایی و محصول بنیاد سینمایی فارابی با مشارکت موسسه تصویر شهر است که توسط پخش این موسسه در سینماهای سراسر کشور به نمایش در آمده است.