اخبار موسسه تصویر شهر

Image

پردیس های سینمایی موسسه تصویر شهر در نوروز امسال شاهد رشد میزان فروش فیلم ها بودند که بیش از 50 هزار مخاطب از این سینماها استقبال کردند.

استقبال بیش از پنجاه هزار نفر از سینماهای تصویر شهر در نوروز 1402

نیمی از این مخاطبان در پردیس سینمایی ملت به تماشای فیلم های در حال اکران نشستند که بیشترین آمار استقبال مربوط به فیلم های «فسیل»، «غریب» و «ملاقات» خصوصی بوده و با توجه به همزمانی ایام سال نو با ماه مبارک رمضان، این سینما از ساعت یک ظهر تا 2 بامداد میزبان علاقمندان به سینما بوده است.

پردیس سینمایی راگا نیز از پرمخاطب ترین سینماهای جنوب شهر تهران که پیش از این با درجه کیفی ممتاز در بخش نمایش فیلم فعال بوده است، از سال جدید با توجه به بهبود تجهیزات و بروز رسانی سیستم پخش سالن اصلی با 610 صندلی، درجه کیفی آن از ممتاز به مدرن ارتقا یافت که این بهبود در افزایش آمار مخاطبان این سینما نقش بسزایی داشته است و نزدیک به 15 هزار نفر را به سینما کشانده است.

در پردیس های سینمایی راگا، تماشا و رازی آثار کمدی روی پرده بیشترین سهم فروش را به خود اختصاص داده اند که «فسیل» و «بخارست» پرفروش ترین و فیلم های «غریب» و «عروس خیابان فرشته» در جایگاه های بعدی این جدول قرار دارند.

  موسسه تصویر شهر از موسسات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است که مسئولیت اداره چهار پردیس سینمایی را برعهده دارد و پردیس سینما گالری ملت با 12 سالن نمایش، سینماهای راگا و تماشا در منطقه شهرری و یافت آباد هر کدام با سه سالن نمایش و پردیس سینمایی رازی در میدان رازی با 2 سالن نمایش میزبان شهروندان و علاقمندان به سینما است.