اخبار موسسه تصویر شهر

یه دلیل استقبال مخاطبان
Image

مهلت ارسال طرح فیلم کوتاه 100 ثانیه‌ای به موسسه تصویر شهر تا 15 اردیبهشت ماه تمدید شد. به دلیل استقبال فیلم سازان مهلت فراخوان دریافت طرح و فیلمنامه برای تولید 40 فیلم 100 ثانیه‌ای با موضوع معضلات شهری که پیش از این 31 فروردین ماه اعلام شده بود، تا 15 اردیبهشت ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، به دلیل استقبال فیلم سازان مهلت فراخوان دریافت طرح و فیلمنامه برای تولید 40 فیلم 100 ثانیه‌ای با موضوع معضلات شهری که پیش از این 31 فروردین ماه اعلام شده بود، تا 15 اردیبهشت ماه تمدید شد.

بنابراین گزارش تا کنون بیش از  150 طرح فیلمنامه شهری به موسسه تصویر شهر ارسال شده است که با توجه به استقبال فیلمسازان احتمال افزایش تعداد تولیدات بیش از 40 اثر وجود دارد.

علاقه‌مندان می توانند طرح‌ها و فیلم‌نامه‌های‌شان را با اولویت مباحث شهری، نقد بدرفتاری‌های اجتماعی، مسائل زیست‌محیطی، زیست شهری و خدمت‌رسانی به شهروندان به همراه رزومه كاری خود به نشانی پست الكترونیك (tasvireshahr95@gmail.com) ارسال كنند تا پس از بررسی، نسبت به حمایت و تولید آن‌ها اقدام شود.

همچنین هر متقاضی می‌تواند به تعداد نامحدود، طرح و فیلم‌نامه ارائه دهد.

 متقاضیان می‌توانند برای كسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن‌های ۳-۲۲۸۹۳۱۴۲ (موسسه تصویر شهر) تماس و یا از طریق كانال تلگرامی پردیس ملت به آدرس (http://Telegram.me/mellatcinema) در جریان آخرین اخبار و اطلاعات این فراخوان قرار بگیرند.