اخبار موسسه تصویر شهر

Image

عکس های برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در نمایشگاهی با عنوان «سیمرغ 35» در گالری پردیس سینمایی تماشا به نمایش گذاشته شد. این نمایشگاه شامل 18 عکس از برگزیدگان جشنواره فیلم فجر است که توسط شمیم قنبری...

عکس های برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در نمایشگاهی با عنوان «سیمرغ 35» در گالری پردیس سینمایی تماشا به نمایش گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، این نمایشگاه شامل 18 عکس از برگزیدگان جشنواره فیلم فجر است که توسط شمیم قنبری در مراسم اختتامیه جشنواره عکاسی شده و از ابتدای اسفند در معرض دید عموم قرار گرفته است.

برای اولین بار در این نمایشگاه با امکان قابلیت ارزش افزوده، فیلمِ هنگام دریافت جایزه هرکدام از برگزیدگان قابل رویت خواهد بود و بازدید کنندگان به وسیله تلفن همراه می توانند با اسکن هر عکس، فیلم دریافت جوایز را دریافت کنند.

بنابراین گزارش، قرار است گالری پردیس سینمایی تماشا و این نمایشگاه هفته آینده رسما با حضور حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی افتتاح شود.

نمایشگاه عکس «سیمرغ 35» توسط پردیس تماشا واقع در منطقه 18 شهرداری تهران وابسته به موسسه تصویر شهر با همکاری روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برپا شده است.