اخبار موسسه تصویر شهر

Image

فیلم های «ماجرای نیمروز»، «ماجان» و «ایستگاه اتمسفر» از تولیدات این موسسه که سال گذشته نیز در جشنواره فیلم فجر حضور داشتند، در بخش نمایش های بازار در سی و پنجمین جشنواره جهانی فجر برای مهمانان خارجی، خریداران و نمایندگان...

موسسه تصویر شهر با فیلم «ماجرای نیمروز»، «ماجان» و «ایستگاه اتمسفر» در سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، فیلم های «ماجرای نیمروز»، «ماجان» و «ایستگاه اتمسفر» از تولیدات این موسسه که سال گذشته نیز در جشنواره فیلم فجر حضور داشتند، در بخش نمایش های  بازار در سی و پنجمین جشنواره جهانی فجر برای مهمانان خارجی، خریداران و نمایندگان جشنواره‌ های بین‌المللی نمایش داده می‌شود.

بنابراین گزارش، «ماجرای نیمروز» دومین ساخته بلند محمدحسین مهدویان به تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی، سال گذشته توانست جایزه بهترین فیلم از نگاه ملی و از نگاه تماشاگران را کسب کند. این فیلم همچنین توانسته است در بین فیلم های اکران نوروزی امسال به خوبی دیده شود و مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد.

«ماجان» به کارگردانی رحمان سیفی آزاد و تهیه کنندگی محمد مهدی عسگرپور است که مهتاب کرامتی و فرهاد اصلانی بازیگران اصلی آن هستند.

«ایستگاه اتمسفر» اولین ساخته بلند مهدی جعفری است که علیرضا قاسم خان تهیه کنندگی آن را برعهده دارد و بازیگرانی چون: محسن کیایی، رویا افشار، آناهیتا افشار، ژاله صامتی و سوگل قلاتیان در آن ایفای نقش کرده اند.

سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر،  یکم الی هشتم اردیبهشت ماه سال جاری (۲۱ تا ۲۸ آوریل ۲۰۱۷) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.