اخبار موسسه تصویر شهر

Image

فراخوان شرکت در دومین تور فیلمسازی از ایده تا ساخت با تلفن همراه با تمرکز بر موضوع «تابستانِ تهران» توسط موسسه تصویر شهر اعلام و مهلت ثبت نام آن تا 6 شهریورماه تعیین شد.به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، دومین تور ...

فراخوان شرکت در دومین تور فیلمسازی از ایده تا ساخت با تلفن همراه با تمرکز بر موضوع «تابستانِ تهران» توسط موسسه تصویر شهر اعلام و مهلت ثبت نام آن تا 6 شهریورماه تعیین شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، دومین تور فیلمسازی از ایده تا ساخت با تلفن همراه با تدریس و همراهی محسن خانجهانی و به همت موسسه تصویر شهرِ سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نیمه شهریورماه برگزار می‌شود.

تمرکز این دوره بر موضوع «تابستانِ تهران» است. برگزیدگان این تور علاوه بر دریافت جوایز خود، برای ساخت یک فیلم کوتاه از شهر تهران مورد حمایت موسسه تصویر شهر قرار می‌گیرند.

این تور فیلمسازی از سه بخش 1- کارگاه آموزشی نخست شامل مباحث مربوط به سوژه‌یابی، قاب‌بندی و تدوین ساده با تلفن همراه 2- تور یک روزه میدانی در شهر تهران و 3- کارگاه آموزشی بررسی آثار تولید شده توسط شرکت‌کنندگان و اعلام برگزیدگان تشکیل می‌شود که حضور پذیرفته‌شدگان در هر سه جلسه الزامی است.

جوایز این تور شامل حمایت از تولید اثر کوتاه بعدی برگزیدگان، فراهم آوردن امکان نمایش آثار برگزیده و گوشی تلفن همراه خواهد بود.

بر اساس این گزارش، نخستین تور فیلمسازی با تلفن همراه یک ماه قبل توسط موسسه تصویر شهر در بازار تهران و برج میلاد برگزار و ضمن اهدای جوایز برگزیدگان، 10 فیلمساز برتر برای حمایت از اثر بعدی معرفی شدند.

علاقمندان می‌توانند تا 6 شهریورماه نسبت به ثبت نام، تکمیل فرم فراخوان و ارسال رزومه فقط از طریق وب‌سایت رسمی موسسه تصویر شهر به آدرس اینترنتی www.tasvireshahr.com اقدام و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 43-22893142 و 90-2289398990 (داخلی 122- واحد آموزش) تماس بگیرند. زمان فراخوان قطعا تمدید نخواهد شد.