اخبار موسسه تصویر شهر

Image

طبق آمار سینماشهر یک میلیون نفر برای تماشای «سرخ پوست» به سینماها رفتند تا این فیلم جزو فیلم های پرمخاطب سال ۹۸ قرار گیرد و تا کنون 32 هزار نفر در پردیس سینمایی ملت به تماشای این فیلم نشسته اند.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، سرخپوست طی یکماه اخیر پرمخاطب ترین فیلم در پردیس سینمایی ملت بوده است که تا کنون 32 هزار نفر در آن به تماشای این فیلم نشسته اند. 
 طبق آمار سینماشهر یک میلیون نفر برای تماشای «سرخ پوست» به سینماها رفتند تا این فیلم جزو فیلم های پرمخاطب سال ۹۸ قرار گیرد.
با گذشت هشت هفته از اکران سرخ پوست این فیلم همچنان با استقبال مخاطبان روبرو می شود و به تازگی توانست تعداد تماشاگرانش از مرز یک میلیون نفر عبور کند.
دومین ساخته سینمایی نیما جاویدی به تهیه کنندگی‌ مجید مطلبی که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر مورد توجه بسیاری از مخاطبان و منتقدان قرار گرفت توانسته مخاطبان زیادی را به سالن های سینمایی بکشاند و به عنوان یکی از پنج فیلم پرفروش سینمای ایران در سال جاری معرفی شود.
در این فیلم نوید محمدزاده، پری ناز ایزدیار، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی با حضور مانی حقیقی و حبیب رضایی ایفای نقش می کنند.