اخبار موسسه تصویر شهر

Image

امیرحسین قاسمی مدیر پردیس سینمایی راگا به آمار فروش فیلم‌های درحال اکران شهرستان ری اشاره کرد و گفت: این سینما از ابتدای سال جاری تاکنون میزبان ۲۲۴ هزار و ۳۸۵ تماشاگر در سه سالن نمایش بوده است.

به گزارش خبرگزاری ایرنا وی افزود: فیلم‌های «بنیامین»، «تورنادو»، «منطقه پرواز ممنوع»، «۲۳نفر»، «جاندار»، «چشم وگوش بسته»، «مطرب» و «مشت آخر» به ترتیب با موضوع  کودک و نوجوانان، اجتماعی و کمدی در پردیس سینمایی شهرری در حال اکران است.

وی خاطرنشان کرد: فیلم‌های «مطرب» با ۲۸۵ میلیون تومان، «چشم وگوش بسته» با ۹۱ میلیون تومان، «منطقه پرواز ممنوع» با ۸۶ میلیون تومان «بنیامین» با ۴۹ میلیون تومان، «تورنادو» با  ۲۰ میلیون تومان، «جاندار» با فروش سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رتبه‌های اول تا ششم فروش را در طی مدت اکران کسب کردند.

قاسمی یادآور شد: قیمت نرخ بلیط فیلم سینما در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه ۱۲ هزار تومان و سه شنبه‌ها ۸ هزار تومان، پنجشنبه، جمعه و روزهای تعطیل ۱۵ هزار تومان است تا مردم بتوانند از فیلم های در حال اکران استقبال کنند.

قاسمی با اشاره به اینکه فیلم های کمدی از استقبال بیشتری برخوردارهستند، ابراز کرد:طبق برنامه ریزی‌های انجام شده برای نیمه دوم سال اکران گروهی درسطح مدارس و دانشگاه‌های شهرستان ری به صورت نیم بها در سانس صبح  را در دستور کار قرار داریم که با استقبال خوبی از سوی مدارس  و دستگا ه های مربوطه روبرو شده است.

پردیس سینمایی راگا به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی جنوب پایتخت با سه سالن سینمایی در شهرری فعال است.