اخبار موسسه تصویر شهر

Image

سحر قناعی خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: کیفییت صدا و تصویر در این سینما بسیار مناسب است این نشان می دهد که برای ساخت سالن ها و به روز رسانی سیستم های نمایش زحمت بسیاری کشیده شده است....

سحر قناعتی- خبرنگار واحد مرکزی خبر

امسال یکی از نقاط قوت جشنواره در پردیس ملت نظم برگزاری آن است. این دوره کمتر شاهد هستیم که خبرنگاران یا منتقدان نتوانند به تماشای فیلمی بنشینند که این هم به دلیل افزایش تعداد سالن هاست. 
کیفییت صدا و تصویر در این سینما بسیار قابل اهمیت است و نشان میدهد که برای ساخت سالن ها و به روز رسانی سیستم های نمایش زحمت بسیاری کشیده شده است. 
در خصوص آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت در دوره های قبل با مشکل مواجه بودیم ولی امسال با تقویت این بخش این مشکل برطرف شده است، علی الخصوص اینکه هر چه از روزهای جشنواره می گذرد، این مساله روز به روز بهتر می شود که ما را در روند اطلاع رسانی بهتر کمک می کند. همچنین لازم است به احداث سالن جدید نشست ها در طبقه منفی 2 این سینما اشاره کنم که سالن بسیار مناسب و در خور و شان خبرنگاران است. 
احداث پارکینگ جدید هم از جمله نقاط مثبتی است که امسال دیگر با کمبود فضای پارک خودرو و صف طولانی که برای رسیدن به پردیس طی میکردیم را شاهد نیستیم.
و در آخرباید اشاره کنم ایجاد فودکورت ایده بسیار خوبی است چرا که در ایام جشنواره علاوه بر سرویس دهی به اهالی رسانه، محلی برای گپ و گفتگو فراهم آورده است.

پردیس سینمایی ملت امسال برای سومین سال متوالی میزبان اهالی رسانه در جشنواره فیلم فجر است.