اخبار موسسه تصویر شهر

علی باذل:
Image

علی باذل مدیر برنامه های بهرام رادان در خصوص تغییرات پردیس سینمایی ملت که در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای سومین سال متوالی به عنوان سینمای رسانه انتخاب شد گفت: انتخاب پردیس ملت به جای برج میلاد هوشمندانه است.

وی افزود: تغییراتی هم پردیس ملت نسبت به سال گذشته داشت از جمله افزایش سالن نمایش فیلم ها و پارکینگ. همه خوب بودند و همانطور که پیش بینی می شد، هیچ کس برای فیلم دیدن پشت در بسته نماند. اتفاق خوب دیگری که در جشنواره امسال شاهدش بودیم، تکرار نمایش فیلم ها در روز بعد بود که ایده جالب و مثبتی بود. تنها مشکل موجود در بحث اجرایی مشکل اینترنت بود که به دلیل سازه ای که پردیس ملت دارد، در طبقات پایین این مشکل وجود دارد و گریزی از آن نیست. 

در جشنواره امسال این نکته که نسبت به برج میلاد افراد می توانستد راحت تر و با کیفیت بهتر فیلم ببینند، کاملا مشهود بود و در مراسم اختتامیه که در برج میلاد برگزار شد، دوباره شاهد آن بی نظمی ها، اعتراض ها و آدم های بی ربطی که در سالن حضور داشتند، بودیم. این هوشمندی که جشنواره فیلم فجر به جای برج میلاد در پردیس ملت برگزار شود، با در نظر گرفتن نقاط ضعفی که در برج میلاد وجود دارد، به نظرم قابل اعتناست و مهم ترین نکته برگزاری جشنواره به حساب می آید. 

منبع: فجرنامه شماره 18 جشنواره فجر 38