اخبار موسسه تصویر شهر

Image

زمان اکران آنلاین فيلم سينمايي «ايستگاه اتمسفر» به کارگردانی مهدی جعفری و با نقش آفرینی متفاوت محسن کیایی، رويا افشار، ژاله صامتي، شاهرخ فروتنيان، آناهيتا افشار و سوگل قلاتيان اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، فيلم سينمايي «ايستگاه اتمسفر» اولین ساخته سینمایی مهدی جعفری است که در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد که از بیست و هفتم شهریورماه در سینمای آنلاین اکران می شود.

«ايستگاه اتمسفر» با ایفای نقش متفاوت محسن كيايي اکران خود را از فردا آغاز می کند و علاقمندان به بازی وی می توانند این فیلم را به تماشا بنشینند.

در خلاصه داستان اين فيلم آمده است: «اتمسفر هوای زمين را دارد و ما هوای همديگر را...»

نگارش این فیلمنامه را مهين عباس‌زاده و مهدي جعفري به طور مشترك برعهده داشته  و مصطفي كيايي به عنوان مشاور كارگردان حضور دارد.

از ديگر بازيگران اين فيلم مي توان به بابك بهشاد، بانيپال شومون، مهدي حسيني نيا، رها خداياري، ميثاق جمشيدي، ماريا تهرانچي، شيرين اميري، عليرضا معيدي، پاوان افسر، پريا وزيري و... اشاره كرد.

فيلم سينمايي «ايستگاه اتمسفر» به تهيه‌كنندگي عليرضا قاسم‌خان و محصول موسسه تصوير شهر  - سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران است که اکران آنلاین آن از روز پنجشنبه 27 شهریورماه در سامانه های فیلیمو و نماوا آغاز می شود.