اخبار موسسه تصویر شهر

تهیه کننده ایستاده در غبار:
Image

حبیب والی نژاد تهیه کننده فیلم ایستاده در غبار، فیلم دیدن در کمال آرامش در پردیس ملت را یکی از اتفاقات خوب جشنواره فجر این دوره دانست.

حبیب والی نژاد تهیه کننده فیلم ایستاده در غبار، فیلم دیدن در کمال آرامش در پردیس ملت را یکی از اتفاقات خوب جشنواره فجر این دوره دانست.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، حبیب والی نژاد تهیه کننده سینما گفت: من از ابتدا موافق برگزاری جشنواره فیلم فجر با رعایت پروتکل های بهداشتی بودم که خوشبختانه اجرای این شیوه نامه ها در پردیس سینمایی ملت کاملا محسوس است و با خیال آسوده می توان در سالن فیلم دید.

وی همچنین ادامه داد: در این دوره از جشنواره فیلم فجر دوست داشتم که وقت بگذارم و با آرامش فقط فیلم ها را تماشا کنم و وقتی می بینم که کادر اجرایی پردیس ملت و جشنواره از همان بدو ورود به سینما و همچنین در سالن های نمایش بر رعایت کردن پروتکل های بهداشتی تاکید دارند و چه بسا تذکر هم می دهند، با آرامش بیشتری به تماشای فیلم های مورد علاقه خود می نشینم و از این بابت از مدیریت مجموعه و تمامی پرسنل آن که در این ایام برای حفظ سلامت مخاطبان تلاش می کنند قدردانی می کنم.

تهیه کننده لباس شخصی به کیفیت سالن های نمایش اشاره کرد و گفت: از نظر کیفیت صدا و تصویر سالن های پردیس ملت در حد بسیار قابل قبولی است، تهویه و دمای هوا بسیار مطلوب است و من کاملا راضی هستم. تنها در روز اول برگزاری جشنواره برخی از مخاطبان از سردی سالن های شکایت داشتند که از روزهای بد خوشبختانه این مشکل برطرف شد.

پردیس سینما گالری ملت در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر میزبان اهالی رسانه، منتقدان و صاحبان آثار است.