اخبار موسسه تصویر شهر

ادای احترام به آتش نشان های شهید‎‎‎‎
Image

فیلم سینمایی «سرو زیر آب» تازه ترین اثر سینمایی محمد علی باشه آهنگر و تهیه کنندگی سید حامد حسینی تحت تاثیر حادثه ساختمان پلاسکو جلوی دوربین رفت.گروه‏ به دلیل این اتفاق ناگوار یکی از آتش نشان سرزمینمان را دعوت کرد...

تازه ترین اثر سینمایی محمد علی باشه آهنگر تحت تاثیر حادثه ساختمان پلاسکو جلوی دوربین رفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، گروه‏ به دلیل این اتفاق ناگوار یکی از آتش نشان سرزمینمان را دعوت کرد تا فیملبرداری ”سرو زیر آب“ به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر با حضورش آغاز شود.

”سرو زیر آب“ روایتی است از ایثاری بزرگ که بعد از حادثه هفته گذشته ساختمان پلاسکو دوباره بر سر زبان ها افتاده است. عوامل ”سرو زیر آب“ کوشیده اند تا این ویژگی انسانی منقرض نشود و برای انسان ها ماندگار بماند. به همین دلیل هم هست که  نمونه ای از این ایثار اتفاق افتاده در سی سال پیش در این فیلم سینمایی روایت می شود.

ایثاری که حتی بعد از گذشت 27 سال از جنگ تحمیلی و فداکاری جونان این سرزمین تمام ناشده است. آن روز مردم شاهد فداکاری کسانی بودند که با سرشان بازی کردند. این حادثه بزرگ نشان داد ایثار هنوز هم یک نماد بزرگ انسانی و اخلاقی است.

عوامل فیلم سینمایی ”سرو به زیر آب“ یک روز بعد از حادثه ساختمان پلاسکو‏ جمعه 1 بهمن ماه

 کارشان را با حضور یکی از آتش نشان های سرزمینمان آغاز کرد. ”سرو زیر آب“ تازه‌ترین ساخته محمدعلی باشه آهنگر بعد از فیلم ”ملکه“ است که سید حامد حسینی تهیه کنندگی آن را برعهده دارد.
فیلم سینمایی «سرو زیر آب» با مشارکت بنیاد سینمایی  فارابی، حوزه هنری و موسسه تصویر شهر در حال تولید است.