اخبار موسسه تصویر شهر

Image

با استقبال سه هزار نفر رکورد تماشاگران روز گذشته در پردیس سینمایی تماشا شکسته شد.پردیس سینمایی تماشا در روز گذشته دوازدهم آذرماه رکورد پرمخاطب ترین روز را از ابتدای سال تا کنون از آن خود کرد.

بنابراین گزارش، این پردیس با فروشی در حدود بیست و چهار میلیون تومان و با تعداد مخاطب سه هزار نفر در یک روز، رکورد پرمخاطب ترین روز سال را ثبت کرد که فیلم مطرب با استقبال هزار و سیصد نفر مخاطب در رتبه اول و چشم و گوش بسته و منطقه پرواز ممنوع در رتبه های بعدی قرار داشتند.

پردیس سینمایی تماشا از سینماهای زیرمجموعه موسسه تصویر شهر در منطقه یافت آباد واقع است که با دارا بودن 3 سالن سینما و با به روزترین سیستم نمایش میزبان شهروندان تهرانی است که در حال حاضر فیلم های مطرب، چشم و گوش بسته، منطقه پرواز ممنوع، بنیامین، هزارتو و تورنادو در این پردیس سینمایی در حال اکران است.

پردیس سینمایی رازی نیز جمعه گذشته با 723 مخاطب رکورد پرمخاطب ترین روز سال را در آمار فروش خود ثبت کرد. لازم به یادآوری است پردیس سینمایی رازی از خردادماه سال جاری تا کنون در راستای ارائه تسهیلات ویژه و حمایت از مخاطبین جنوب شهر تهران، در تمام ایام هفته بلیت سینما را به صورت نیم بها ارائه می کند.