اخبار موسسه تصویر شهر

Image

دوره تعاملی فیلم‌سازی موسسه تصویر شهر با عنوان «مدرسه تصویر» دهه اول خردادماه در پردیس ملت برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، دوره­ی حرفه ای سینما از پیش تولید تا پس تولید با شعار «سینما در سینما» با هدف کشف و حمایت از استعدادهای جوان و با حضور سینماگران مطرح سینمای ایران از چهارم تا دهم خردادماه در پردیس سینما گالری ملت برگزار و در پایان دوره گواهینامه معتبر اعطا می‌شود.

این دوره آموزشی که شامل ۲۱ کارگاه: «فیلمنامه نویسی سینما»، «فیلمنامه نویسی سریال تلویزیونی»، «کارگردانی فیلم اول»، «نحوه تعامل با بازیگر و کارگردانی»، «فیلمبرداری»، «عکاسی فیلم»، «برنامه ریزی و دستیار کارگردانی»، «طراحی صحنه»، «گریم»، «تهیه و تولید»، «طراحی صدا و صداگذاری»، «صدابرداری»، «تدوین»، «اصلاح رنگ و نور»، «جلوه های ویژه»، «فیلم کوتاه»، «فیلمسازی با تلفن همراه»، «روابط عمومی و تبلیغات»، «پوستر»، «موسیقی» و «تهیه و پخش فیلم کوتاه» به مدت یک هفته در پردیس سینمایی ملت برگزار می شود، فرصتی برای ارتقای توانمندی های جوانان و علاقمند به عرصه های هنری است.

پس از پایان برگزاری دوره آموزشی نیز، با نظر جمع سینماگران، سه نفر از هنرجویان مستعد و علاقمند به فیلمسازی انتخاب شده و شهریه آنان به طور کامل بازگردانده می شود.

برگزاری این دوره برای هنرجویان همراه با سه وعده پذیرایی کامل در طول روز است و برای دانشجویان رشته هنر نیز تخفیف ویژه ای در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام از شنبه تا چهارشنبه به غیر از روزهای تعطیل رسمی از ساعت ۱۰ الی ۱۶ با شماره های 2-88193301 (داخلی ۳۰۱) تماس حاصل و جهت ثبت نام به صورت آنلاین از طریق وب سایت www.school.tasvireshahr.com اقدام کنند.