اخبار موسسه تصویر شهر

سکانس سوم؛ روز پر مخاطب جشنواره

Image

راهروهای پردیس ملت در روز سوم جمعیت چشمگیری را به خود دید. نفس در سینه‌ام حبس بود و در چشمم رنگ خاکستری. در خیابان بوی سرب مشامم را پر کرده بود. به پردیس ملت که رسیدم چیزی تا اکران نخستین فیلم باقی نمانده بود.

اضافه شدن هر صندلی به سینما قابل تقدیر است

Image

حبیب اسماعیلی و محمدرضا مصباح از تهیه‌کنندگان سینما درباره اهمیت اضافه شدن سالن‌های سینما گفتند. حبیب اسماعیلی تهیه‌کننده و پخش کننده سینمای ایران، پیرو اضافه شدن هفت سالن سینمایی به پردیس سینمایی ملت و تأثیر آن بر اکران...

جشنواره فجر/ سکانس دوم؛ روز پر جاذبه نشست ها

Image

دومین روز جشنواره هم با همان شور و شوق روز اولش آغاز شد. همان صحبت‌ها و بحث‌هایی که گرما و حرارت را به پردیس ملت آوردند و عکس‌هایی که قرار است لحظاتی را برای تاریخ ثبت کنند. روز دوم، روز شیرین و رضایت‌بخش مخاطبان بود.

افزایش سالن های سینما، حرکتی مثبت در جهت اعتلای فرهنگ و هنر است

Image

رضا درستکار افزایش سالن های سینمای رسانه را حرکتی بسیار پسندیده و در جهت اعتلای سطح فرهنگ و هنر جامعه دانست. با حضور در سینمای رسانه ها در نشست خبری فیلم قصیده گاو سفید به کارگردانی بهتاش صناعی ها درباره اضافه شدن 7 سالن...

جشنواره فجر/ سکانس اول؛رنگ سپید امید

Image

سی‌و‌هشتمین جشنواره فیلم فجر در میان بارش دانه‌های سپید برف و با حضور پررنگ فیلمسازان و اهالی رسانه به جریان افتاد. در نخستین روز از جشنواره در حالی که مخاطبان در سالن‌های سینما بودند برف محیط پردیس ملت را سپید پوش کرد.