اخبار موسسه تصویر شهر

نخستین اکسپو هنرمندان پیشکسوت ایران در ملت برگزار میشود

Image

نخستین اکسپو هنرمندان پیشکسوت ایران، با هدف آشناسازی هنرمندان و علاقه مندان به هنر مدرن در راستای ایجاد افق روشن، پیش روی هنرمندان جوان و خلاق دوم اسفند در گالری پردیس سینمایی ملت واقع در طبقه منفی 2 این مجموعه برگزار می شود.

آیین راه‌اندازی آزمایشی سینما و مرکز همایش بهاران برگزار شد

Image

آیین راه‌اندازی آزمایشی «سینما و مرکز همایش بهاران» با حضور هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر، علیرضا زندوکیلی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری، محمود کلهری شهردار منطقه ۱۷ و محمد سعادت رییس فرهنگ‌سرای سردار حاج قاسم سلیمانی، شنبه ۲۶ بهمن در این فرهنگ‌سرا برگزار شد.

پردیس ملت فضای مناسبی برای برگزاری هرگونه رویداد و فعالیت‌های فرهنگی هنری است

Image

حبیب والی‌نژاد گفت: امسال با آرامش و راحتی به تماشای فیلم نشستیم و فضای خوبی ایجاد شده بود، احساس می‌کنم این پردیس تبدیل به فضای مناسبی برای برگزاری هر گونه رونمایی فیلم، رویداد و فعالیت‌های فرهنگی و هنری شده است.

پردیس ملت امسال نسبت به دوره های گذشته یک قدم رو به جلو برداشته است

Image

حامد طبیبی روزنامه نگار گفت: در جشنواره فجر امسال فرایند ورود به سالن بسیار منظم است و آن هم به دلیل نمایش فیلم ها در چند سالن به صورت همزمان است و از ازدحام جمعیت در یک سالن کاسته می شود.

پردیس ملت بهترین گزینه برای اهالی رسانه است

Image

بهرنگ دزفولی زاده کارگردان سینما،درباره افزایش ۷ سالن سینما به پردیس سینمایی ملت و تاثیر آن در اکران هرچه بیشتر فیلم های سینمایی گفت: قطعا این اتفاق در رشد و ارتقای سینمای ایران بسیار موثر است، تنها مشکل من در پردیس سینمایی ملت پارکینگ بود که خداراشکر آن هم حل شد‌.