اخبار موسسه تصویر شهر

پردیس ملت فضای مناسبی برای برگزاری هرگونه رویداد و فعالیت‌های فرهنگی هنری است

Image

حبیب والی‌نژاد گفت: امسال با آرامش و راحتی به تماشای فیلم نشستیم و فضای خوبی ایجاد شده بود، احساس می‌کنم این پردیس تبدیل به فضای مناسبی برای برگزاری هر گونه رونمایی فیلم، رویداد و فعالیت‌های فرهنگی و هنری شده است.

پردیس ملت امسال نسبت به دوره های گذشته یک قدم رو به جلو برداشته است

Image

حامد طبیبی روزنامه نگار گفت: در جشنواره فجر امسال فرایند ورود به سالن بسیار منظم است و آن هم به دلیل نمایش فیلم ها در چند سالن به صورت همزمان است و از ازدحام جمعیت در یک سالن کاسته می شود.

پردیس ملت بهترین گزینه برای اهالی رسانه است

Image

بهرنگ دزفولی زاده کارگردان سینما،درباره افزایش ۷ سالن سینما به پردیس سینمایی ملت و تاثیر آن در اکران هرچه بیشتر فیلم های سینمایی گفت: قطعا این اتفاق در رشد و ارتقای سینمای ایران بسیار موثر است، تنها مشکل من در پردیس سینمایی ملت پارکینگ بود که خداراشکر آن هم حل شد‌.

شرایط استاندارد نمایش فیلم، موجب استقبال مخاطبان در زمان اکران خواهد شد

Image

محمد درمنش گفت: وقتی شرایط سالن و نمایش استاندارد باشد مخاطب نیز از فیلم دیدن لذت می‌برد و احساس می‌کند کالای فرهنگی خوبی به او ارائه می‌شود، لذا زمان اکران نیز از فیلم استقبال خواهد شد.

تکرار فیلم های جشنواره در سالن های جدید ملت ایده بسیار خوبی است

Image

تکرار فیلم های جشنواره فجر امسال در سالن های جدید پردیس ملت باعث شده است که خبرنگاران اگر فیلمی را به دلیل مشغله، مصاحبه و... نتوانند در سانس مورد نظر ببینند در روز بعد این فیلم را تماشا کنند.