اخبار موسسه تصویر شهر

فراخوان جشنواره مستند دانشجویی روایت همدلی با موضوع کرونا منتشر شد

Image

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره از برگزاری جشنواره دانشجویی و دانش آموزی فیلم مستند روایت همدلی با موضوع کمک مومنانه در دوران شیوع ویروس کرونا در آبان ماه ۹۹ خبر داد و گفت این دانشگاه با توجه به همه گیری ویروس کرونا و سخنان رهبری در حمایت از قشر ضعیف جامعه در نظر دارد کمک هایی را که در زمینه اقتصادی و معیشتی انجام شده، مستندسازی کند.

پیام تسلیت مدیرعامل تصویرشهر درپی درگذشت استاد خسرو سینایی

Image

مدیرعامل موسسه تصویرشهر:خسرو سینایی عمر حرفه ایش را صرف آموزش جوانان مستعد کشور کرد پیام تسلیت هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر و دبیر جشنواره بین المللی فیلم شهر در پی درگذشت استاد خسرو سینایی.

اکران فیلم های هنر و تجربه در پردیس ملت آغاز شد

Image

ا اضافه شدن هفت سالن نمایش به پردیس سینمایی ملت که سال گذشته همزمان با آغاز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر همراه بود، در حال حاضر این امکان فراهم شده است که این سینمای 12 سالنه بتواند علاوه بر اکران فیلم های سینمایی، فیلم های گروه هنر و تجربه را نیز به جمع فیلم های نمایش دهنده خود اضافه کند.

دومین جلسه کارگاه آموزشی ارتباط موثر در پردیس ملت برگزار شد

Image

دومین جلسه کارگاه آموزشی ارتباط موثر با مخاطبان ویژه کارکنان بخش انتظامات، سالن و گیشه سینماهای زیرمجموعه این موسسه در روز یکشنبه 25 خرداد ماه ساعت 11 صبح در پردیس سینما گالری ملت برگزار شد.