اخبار موسسه تصویر شهر

معرفی یک بخش جدیددرجشنواره فیلم شهر

Image

سریال های تلویزیونی و نمایش خانگی به جشنواره فیلم شهر می آیند. در این دوره از جشنواره بخش تازه ای با عنوان «مسابقه سریال» که در زیرمجموعه مسابقه سینمای ایران تعریف شده، شامل مجموعه سریال های خانگی و تلویزیونی است.

اختتامیه دامون فر در ملت برگزار شد

Image

مراسم اختتامیه هفتمین دوسالانه نقاشی دامون‌فر روز جمعه ۱۰ اسفند با حضور سید محمد مجتبی حسینی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هادی مظفری مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی و جمعی از هنرمندان ، با اجرای علی ضیاء در پردیس ملت برگزار شد.

تقدیراز هنرمعتبردر اختتامیه دامون فر

Image

همزمان با اختتامیه هفتمین دوسالانه دامون‌فر، از استاد «منوچهر معتبر» نقاش پیشکسوت کشور به پاس یک عمر تلاش پرثمر هنری تقدیر می شود. مدیر این دوسالانه با اشاره به جزئیات مختلف این نمایشگاه، گفت: دو سالانه هفتم دامون‌فر ...

گرامیداشت روززن درتصویر شهربرگزار شد

Image

به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، مراسم گرامیداشت روز زن با حضور هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر و تمامی بانوان همکار روز سه شنبه 7 اسفندماه در محل این موسسه برگزار شد .

آغازدوسالانه دامون‌فر با فروش ۱۵ اثر

Image

هفتمین دوسالانه نقاشی دامون‌فر با نمایش 110 اثر از 57 هنرمند و فروش 15 اثر در روز افتتاحیه، در گالری پردیس ملت برپاست. این دوسالانه که ویژه جوانان زیر 25 سال برگزار می‌شود در این دوره شاهد استقبال چشمگیر هنرمندان جوان بود...