اخبار موسسه تصویر شهر

یکی ازکارهای تصویرشهرحمایت ازسینماست

Image

مهدویان: سال گذشته وقتی ترکیب شورای شهر عوض شد یکی از دوستان گفت ماجرای نیمروز» ۹۰۰ میلیون تومان از موسسه تصویر شهر پول گرفته و اصلاً چرا این موسسه به این فیلم پول داده است؟ در حالی که او اصلاً نمی‌دانست...

تمدید مهلت ارسال آثاربه جشنواره شهر

Image

مهلت ارسال آثار به بخش های مختلف جشنواره فیلم شهر که پیش از تا پایان فروردین ماه اعلام شده بود، در بخش مسابقه سینمای ایران تا 15 اردیبهشت ماه و در بخش مسابقه محله و اقلام تبلیغاتی تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد.

ژکال شب گذشته در گالری ملت افتتاح شد

Image

مراسم افتتاحیه نمایشگاه چهارمین جشنواره سراسری نقاشی دانشجویی ژکال با حضور دبیر، داوران جشنواره ، جمعی از هنرمندان پیشکسوت و دانشجویان رشته نقاشی دانشگاه هنر، شب گذشته 23 فروردین ماه در گالری پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

داوری مرحله دوم ژکال در ملت برگزارشد

Image

داوری مرحله دوم چهارمین جشنواره سراسری نقاشی ژکال با حضور زینب کلاته دبیر جشنواره و بهنام کامرانی، جمال عرب زاده، پویا آریان پور، فرح اصولی و معصومه مظفری هیات داوران نوزدهم فروردین ماه در گالری ملت برگزار شد.

دوره چهارم ژکال در ملت افتتاح میشود

Image

مراسم افتتاحیه چهارمین دوره جشنواره ژکال بیست و سوم فروردین ماه ساعت 16 تا 20 در گالری پردیس ملت برگزار می شود. جشنواره ژکال برای چهارمین دوره پیاپی به همت گروهی از دانشجویان رشته نقاشی دانشگاه هنر و با همکاری ...