اخبار موسسه تصویر شهر

نمایشگاه «ژُکال» در پردیس ملت افتتاح شد

Image

افتتاحیه نمایشگاه نقاشی دانشجویی ژُکال با حضور دکتر غلامرضا اکرمی (رییس دانشگاه هنر تهران)، عصر روز جمعه 27 فروردین ماه در گالری پردیس ملت افتتاح شد.در نمایشگاه نقاشی ژُکال 79 اثر از 79 هنرمندان جوان دانشجو از سراسر ایران، در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

بازی دو سر سوخت شورای صنفی نمایش!

Image

سید علی احمدی ، مدیر عامل موسسه تصویر شهر: شورای صنفی نمایش همواره به عنوان یک نهاد صنفی بالادستی در حوزه اکران سینمایی در پی ایجاد حداکثر ارزش افزوده برای فیلم‌های سینمایی از یک سو و سینماهای کشور از سوی دیگر است.

«تهرانی ها» به روی آنتن نسیم می رود

Image

مجموعه انیمیشن تهرانی ها از تولیدات موسسه تصویر شهر به کارگردانی میر توحید رضوی از این هفته از شبکه نسیم صدا و سیما پخش می شود. این سریال انیمیشنی در 14 قسمت کوتاه با هدف اشاعه فرهنگ شهری و شهروندی تولید شده است.

مهلت ارسال طرح 100 ثانیه‌ای تمدید شد

Image

مهلت ارسال طرح فیلم کوتاه 100 ثانیه‌ای به موسسه تصویر شهر تا 15 اردیبهشت ماه تمدید شد. به دلیل استقبال فیلم سازان مهلت فراخوان دریافت طرح و فیلمنامه برای تولید 40 فیلم 100 ثانیه‌ای با موضوع معضلات شهری که پیش از این 31 فروردین ماه اعلام شده بود، تا 15 اردیبهشت ماه تمدید شد.

سینما ملت پاتوق نمایش فیلم کوتاه می‌شود

Image

موسسه تصویر شهر به منظور رونق فیلم کوتاه مجموعه برنامه‌هایی تحت عنوان «پاتوق آموزشی و نمایشی فیلم کوتاه» را در سینما ملت برگزار می کند.سیدعلی احمدی مدیرعامل موسسه تصویر شهر درباره هدف از ایجاد پاتوق آموزش و نمایش فیلم کوتاه در «پردیس سینمای ملت» گفت: امروز فیلم‌های بلند سینمایی وضعیت چندان مطلوبی در گیشه و بعضا کیفیت تولید ندارند و همین امر لزوم توجه به فیلمسازان کوتاه که آینده سینمای این کشور در دستان آنهاست، دوچندان می کند.